Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időm van cselekedni,...

Mennyi időm van cselekedni, hogy a babának ne legyen baja?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok sárgás elég nagy mennyiségű folyást tapasztalok 1-2 napja, illetve most olyan égető érzést érzek a hüvelyemnél (eddig ez nem volt).A szagáról nem tudok nyilatkozni, mert az orrom napok óta be van dugulva.Gondolom valami fertőzést szedhedttem össze.Jövő hét csütörtökre van időpontom az orvoshoz.A kérdésem az lenne, hogy nem túl késői ez az időpont az orvoshoz?Ha bakteriális fertőzésröl van szó 1 hét alatt felszállhat?Kezdjem el valamivel kezelni addig is itthon?

2019. szept. 18. 05:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De késő. Menj be az ügyeletes nőgyógyászatra.
2019. szept. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sürgős gond van, nem kell megvárni a rendelést meg bejelentkezni. Nőgyógyászati ambulancia/ügyelet pont erre való.
2019. szept. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor időpont nélkül is fogadniuk kell. Menj még ma, vagy ha fogadott dokid van, hívd fel!
2019. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem varnek egy hetet. Menj be mindenkepp.
2019. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Ma menj.
2019. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!Felhívtam az orvost, hát...majdnem körberöhögött, hogy ezért felhívtam, pedig egyébként egy nagyon rendes, kedves és lelkiismeretes orvos.Pro+feminát mondta,hogy szedjem és a lactofeelt használjam, jövő héten pedig találkozunk.
2019. szept. 18. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor mégsem olyan rendes, kedves és lelkiismeretes, mint gondoltad.

Én továbbra sem várnék egy hetet, ma vagy holnap menj orvoshoz.

2019. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!