Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt ebben a cipőben...

Valaki volt ebben a cipőben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pár hónapja végeztem az iskolával 19 vagyok és ahogy végeztem szinte napokon belül tudtuk meg hogy babát várok. Nem kezdtem el dolgozni szóval lényegében semennyit nem dolgoztam még, ezáltal sem gyesen nem vagyok sem táppénzen mostmár a 21.hétben vagyok. Ilyenkor valahova mennem kell hogy ne legyenek el veszett éveim/hónapjaim? Munkanélkülibe vagy ilyenkor mi a teendőm?
2019. szept. 28. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Helyi önkormányzat családsegítője.
2019. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Minek menne a családsegítő?????


Kérdező? Milyen veszett hónapokról beszélsz? Munka és tanulói jogviszonyod most nincs. A tb- t gondolom fizeted magad után. Ha a baba megszületik gyesen leszel, abban a 3 évben biztosított leszel.

2019. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*családsegítőBE
2019. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 28. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid nyakára.
2019. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös többet nem tudtál ki hozni magadból? -.- több mint 4éve nem velük élek és NEM támogatnak anyagilag..
2019. szept. 28. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Szemét beszólás volt na de ha nem a szüleid tartanak el akkor a párod

... azért légy észnél és ezt most a lehető legnagyobb jó indulattal mondom mert nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy jelenleg.

2019. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a nappali tagozati tanulás is beleszámít, de csak 180 nap, így is kellene még 185 nap, de mivel ez nincs neked így, ahogy már mondták csak a gyesre leszel jogosult.
2019. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Akkor kb 20000 forintot fogsz kapni. Párod legalább jól keres? Nem akarok a zsebében turkálni, de érdekelnek a kilátásaid.
2019. okt. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!