Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a teendő ha eleve cukorbete...

Mi a teendő ha eleve cukorbetegen leszek cukorbeteg kismama?

Figyelt kérdés
Ez a 3. terhességem, sajnos itt má a terhesség előtt magas cukrokat mértem, diétázom is. Most vagyok a 6. hétben, a cukros lötyit nem akarom meginni mert biztosan felmegy a cukrom. Hétfőn megyek orvoshoz, kikérdezem, tapasztalatok miatt tettem fel a kérdést. Befektetnek a kórház a? Gyógyszert nem szedek. Hemoglobint néztek még csak, az jó lett.
2019. júl. 13. 15:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az elírásokért, szóismétlések miatt elnézést.
2019. júl. 13. 15:26
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbeteget tilos terhelni, úgyhogy nem fognak.
2019. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Diagnosztizáltak vagy magadat nevezted ki cukorbetegnek ?
2019. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Magamat neveztem ki, elmentem a háziorvoshoz, csináltatott vérképet, közben teherbeestem.

Nagyon kétségbe vagyok esve!

2019. júl. 13. 15:39
 5/15 anonim ***** válasza:
6 hetes vagy, a cukirterheles meg a huszonvalahanyadik héten van. Addigra bőven kiderül, hogy cukorbeteg vagy e
2019. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Addig lesz még vérkép.

Ha magas lesz a cukrod már ott, akkor nem fognak terhelni.



Sok helyen terhelés előtt böknek, vagy az éhgyomriból csak cseppentenek.


Nálam megkérdezték, hogy minden rendben van-e a laborban..

2019. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első 2 terhességem alatt is cukros voltam de most már a terhesség előtt pár héttel magas cukrot mértem, ezért aggódom. Diétázok, ha az első uh-n mimden ok másnap elmegyek a kórházban lévő diabetológiára, de lehet hogy elvetélek?
2019. júl. 13. 15:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért vetélnél el?
2019. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert attól félek, hogy az egyelőre magam által alkotott, korábbi terhességek alatt alkalmazott) diéta ellenére néha felugrik a cukrom 7 felettire ami ezt okozná.
2019. júl. 13. 16:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért vetélnél?


Cukrosok is szoktak szülni


Nyugi

2019. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!