Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ET. + 17. napon visszatérő...

ET. + 17. napon visszatérő menstruációs érzés normális és pihenni kell?

Figyelt kérdés
Az E.T. + 14. napon elmúltak az erős PMS érzéseim, de most újra előjöttek. Félek, hogy ez probléma. A 14. napon a vérvétel kimutatta az emelkedett HCG szintet, de a vizeletteszt még mindig negatív.

#lombik #HCG #E.T. #vizeletteszt #menstruációs érzés
2019. szept. 29. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első trimeszterben szinte állandó, erős menstruációs érzésem volt. 6. héttől már 4x2 Mg-mal, majd No-spa forte-val ment a terhességem, ami sajnos mindvégig nagyon problémás is maradt; de végül egészséges babám született.

Az viszont fura, hogy a teszt negatív... Nekem ET+6 naptól már pozitív volt. Nézess újra HCG-t, hogy emelkedik-e megfelelően. 1200-as értékig 2 naponta duplázódik az érték, ha megfelelően halad minden.

2019. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ET +14.napon 145 volt a HCG szintem és holnap megyek vérvételre. A menstruációs érzés nálad miből állt ? Én nem csak a hasam érzem, hanem izzadok, időnként émelygek és szédelgek is. A hasamban nem fájdalmasak a görcsök, de nagyon nem jó érzés. A Nospa-t fájdalmas görcsre szedted ?
2019. szept. 29. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fájdalmas görcsök voltak. Izzadás-fázás-hőhullám is volt sokáig, de az a progeszteronnak is köszönhető.
2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!