Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ért valakit hidegzuhanyként a...

Ért valakit hidegzuhanyként a harmadik baba ötlete?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a férjemmel, hogy 2 babánk lesz. Így is lett:), van egy 3 évesünk és egy 1 éves kisgyerekünk. Pár héttel ezelött óta elkezdett furcsa mondatokat elejteni. “Szeretném, ha lány lenne a harmadik babánk”, ha kérdezi a lányom, hogy lesz-e még testvére egyértelműen azt mondja igen meg neveket dob fel, hogy Neki melyik tetszik. Ahol jelenleg lakunk igencsak szűkösen férnénk el még egy babával, de lehetséges, hogy a férfiakban is megmozdul valami ismét? Nagyon meglepődnék, ha egyszercsak feldobná mi lenne, ha... Nem is tudnék mit mondani.
2019. szept. 30. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen esetben nyilván nem lepődnék meg, ha egyszercsak feldobná, mi lenne ha, de nem szokásunk utalgatni meg csendben várni, h kiderüljön, mit gondolhat a másik... valszeg ott helyben megérdeklődném, hogy miért mond ilyet, szeretne-e egy harmadikat, dumáljuk meg...
2019. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

😮 Hidegzuhanyként akkor érne, ha kézzel-lábbal védekeztél és most mégis 2 csíkos a teszted.

Egyelőre a férjed csak puhatolózik, nem tudhatjuk, igazán mit akar. Erre jó a beszélgetés, na nem velünk, hanem a férjeddel! Ez nem a hidegzuhany kategória!

2019. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Már hogy érne hidegzuhanyként ha előtte már egyértelműen utalgatott rá? Am nálunk szokás nyíltan kommunikálni ennél jóval kisebb dolgokról is.
2019. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Jó lehet köztetek a kommunikáció.
2019. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

"Nagyon meglepődnék, ha egyszercsak feldobná mi lenne, ha... Nem is tudnék mit mondani."


ezek után még nagyon meg tudnál lepődni? Aztiii, gondolom nem oknyomozó riporterként dolgoztál :D

2019. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a sztoriból, hogy sokáig ment az örlődés köztünk, hogy hány gyerekünk legyen. Én nagyon nagyon szerettem volna hármat, Ő pedig soha nem tudtam volna képzelni. Ezért sem mertek most rákérdezni, mert én már lényegében letettem róla.
2019. szept. 30. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járunk, én szeretnék harmadikat, a párom nem. Ha azt mondaná, hogy mégis, engem bizony hidegzuhanyként érne, mert már kezdek arra berendezkedni, hogy marad a két srác.
2020. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!