Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki eloszor...

Volt olyan, aki eloszor nagyon nem orult a terhessegnek ilyen-olyan okbol, pl. nem tervezett harmadik, v. xik, csaladi valsag, kis korkulonbseg stb. , de megtartotta es aztan nem banta meg, jol alakultak a dolgok, ugyanugy szerette?

Figyelt kérdés

#terhesség #nem vart baba
2018. ápr. 12. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan még terhes vagyok, 23.hetet fogom tölteni, de az elején nagyon kétségbe estem. A nagy 8 éves már, a kisebbik viszont 16 hónapos volt, mikor kiderült. Nem terveztük (vagyis terveztünk harmadikat, de nem ilyen korán.)

Kellett idő, mire a terhességgel megbarátkoztam, de most túl a félidőn már várom ugyanúgy, mint a másik kettőt anno.


Rokonságomban van olyan, hogy apuka nagyon nem akarta a 3.babát. A házasságuk nagyon megromlott az évek alatt, válni fognak (nem emiatt, sok minden van a háttérben), a lényeg, hogy úgy tűnik, anyukánál lesz a 2 nagyobbik, a kicsi (most 7 éves) marad az apjával. Ahhoz képest, amennyire nem akarta, ahhoz az egyhez ragaszkodik nagyon, ő akarja nevelni, ha külön mennek.

2018. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
En nem orultem amikor kiderult, hogy terhes vagyok a masodik gyermekemmel, szerettunk volna masodikat, de nem ilyen hamar.(ket ev van koztuk). De megtartottam, szornyen viseltem a terhessegem, mindenem fajt, aludni sem tudtam. De amiota megszuletett, es meglattam, ugyanugy imadom mint a nagyobbikat :)
2018. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm.

Évek óta megszakítással szexeltek, aztán amikor terhes lett, nem tudta mi legyen. Megfordult a fejében az abortusz is. SOkat beszélgettünk (akkor én is terhes voltam), végül megtartotta. MA már 4,5 éves a lánya, imádja. A párjával ugyanúgy együtt vannak, együtt élnek.


Kollégám felesége szintén nem tervezetten esett teherbe. Pontosabban akartak 3. gyereket, csak később. Akkor még csak 3 és 2 évesek voltak a "nagyok". De megtartották, és nagyon boldogok. Belerázódtak a feladatba.

2018. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Én 19 éves vagyok.

Nem terveztük.

De örülünk.

2018. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Kedves elso, hasonlo a helyzetunk, csak az en nagyobbikom meg csak 4 lesz, a kisebbik pedig 11 honapos. Nalunk is felmerult a harmadik baba gondolata regebben, de nem ilyen kis korkulonbseggel, dolgozni akartam, stb.es most nagyon ketsegbe vagyok esve,h.fogom birni, eleg energiaszegeny vagyok ket gyerek mellett 😀
2018. ápr. 12. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Hidd el még jobb is az ilyen kicsi korkülömbség.

Nekem a nagy volt 17 hónapos mikor már szültem a középsőt.

És a középső volt 22 hónapos mikor szültem a 3.at.

Örültünk mindnek.

2 nap alatt belerázodsz a 3 gyerekes tenni valókba!

Viszont nálunk mostmár 8,7,5 évesek a nagyok és most lettem terhes!

Na most aggodok!

Ujra éjszakázni stb.

De tudom ahogy megmozdul szerelmes leszek még egy kis angyalba!

2018. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En csak 7 hetes vagyok, amint elhagytam a tabit, meg is fogant. Terveztuk, de nem gondoltuk, hogy ilyen hamar jon. Orulok neki, de neha remult vagyok, hogy mi van, ha nem leszunk jo szulok, talan meg varni kellett volna, talan nem nekem valo az anyasag, stb, de ha neadj' Isten elvetelnek, vagy valamikepp "vissza kellene adni", biztos bekattannek :D

30N

2018. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz miatt láttam, feljött a kérdés.

Kérdező, hogy vagytok?

Nekem most lesz 7 hetes a pici. Vannak nehézségek, néha nem bánnám, ha 2 lenne belőlem is, de imádjuk :)

Az 1. voltam.

2018. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, jol vagyunk, mar 30 hetes vagyok. A terhesseget jol viselem, de sokszor felek, mi lesz, ha megszuletik, mert a masik kettovel is eleg nehez, foleg a kicsivel. Most epp betegek, nagyon lefarasztanak.
2018. szept. 29. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!