Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes vagyok. Mitől van, h....

18hetes vagyok. Mitől van, h. éjszaka ha jobb oldalt alszom és átakarok fordulni a másik oldalra fáj?

Figyelt kérdés
Baj lehet,vagy normális ?húzódik fáj aztán abba marad.Olvastam,hogy jobb oldalt nem szabad aludni de mi miatt? Ez a szalagok lehetnek? Segitsetek légyszi ha volt ilyenetek.😇
2019. szept. 30. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hülyeség!Nem szabad háton,jobb oldalt...vajon miért.Úgy fekszel ahogy tudsz.Én 24 hetes vagyok,de csak háton és jobb oldalt tudok.Én a bal oldalon nem tudok,ugyenezt érzem amit te.Fogalmam sincs mitől van.
2019. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szalagok, az izmaid. Csak óvatosan a forgolódással, szedj több magnéziumot. Illetve napközben megpróbálhatsz nyújtani, ha bírod.
2019. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kesobb rosszabb lesz. 36 hetes vagyok, atfordulni az agyban rendesen fajdalmas, faj a derekam, a hatam, huzodik minden odabennt...ez ilyen 😀 En haton mar nem tudok aludni mert nagyon kenyelmetlen de 18 hetesen meg siman haton is aludtam mert ugy volt jo. Ugy aludj ahogy neked jo. En egyebkent inkabb jobb oldalon alszom most is.
2019. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21. hét, nekem is néha benyilal hirtelenebb mozdulatra. Szerintem normális, átalakulás zajlik bent ezerrel. Bárhogy aludhatsz, csak hason nem tudsz már.
2019. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!