Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akarja a férjem 2....

Miért nem akarja a férjem 2. Babát?!

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok!A férjemmel 11 éve vagyunk együtt és van egy 6 éves egészséges kisfiúnk.A kapcsolatunk kiegyensúlyozott,jól müködik minden.Nyilván apróbb viták nálunk is vannak,mint mindenhol.De ez most nagy feszültséget gerjeszt kettőnk között.Ezzel a gondolattal fekszek-kellek. Dolgozunk van saját lakásunk,autónk jól élünk.Mégis teljesen elzárkózik a 2.baba ellen.Mindig csak annyit mond,hogy:majd,még ráérünk stb...Kifogás kifogás igénybe vettük a támogatást is felvettük 2 gyermekre amiből már csak 2 évünk maradt.Ezt is mondtam neki de...Nem akarom ráerőltetni,de őt nem érdekli az én érveléseim.Pl. jó ha van egy testvére ha velünk valami lesz van kire támaszkodnia stb...Nekünk is vannak testvéreink.Én 31 vagyok a férjem 33 lesz.Mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm.
2019. szept. 30. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Az nem nyomós ok, hogy mind a kettőtöknek van testére. Hogy is gondoltad?

Viszont az, hogy támogatást is vettetek fel két gyerekre, az azt jelenti, hogy amikor aláírt annak a szerződésnek, akkor tudta hogy így kell majd hogy legyen. Mit akar mégis? Fizetni vissza mert nem lett két gyerek?

Ha annyira nem akar, akkor nem akar. Gondolom erőltetni nem fogod, mert gondolom nem akarsz két gyerekkel egyedül maradni.

2019. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy nem akar.

Lehet, hogy már nem szeret téged.

Lehet, hogy már valaki mást szeret.

Lehet,lehet.....próbálj vele beszélni.

2019. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Van esze

Minek még több teher a nyakába?Nincs élete

2019. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mi azt ? A férjedet kérdezd. Egyébként ez a kell a tesó duma szerintem is hülyeség. Nagyon nagyon sok rossz testvér van, akire nemhogy a szülők halála után, de még előtte sem lehet számítani. Én szerencsés vagyok és jó tesóm van, de sok osztálytársam kívánta bárcsak egyke lenne. Osztály találkozón is tartották a véleményüket.
2019. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

És mit mond, meddig akar várni?

Én nem erőltetném a helyedben mert nagyon úgy néz ki, hogy egyedül álló anyuka leszel akkor.

2019. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a férjed miért nem akar még egy gyereket most, azt csak ő tudja neked elmondani.


De a valóban nem indok rá, mint többen is írták, hogy nektek testvéretek van. De nem indok a támogatások határideje sem.


Ha egyszer veletek valami történik, a gyereked jó eséllyel a párjára és nem a testvérére fog támaszkodni.


Fiatalok vagytok még, időtök van mindenre. Mit tegyél? Üljetek le kettesben, mondd el az érveidet, érzéseidet és hallgasd meg az övéit is! De ne akard meggyőzni, hanem csak hallgasd meg, figyelemmel! Egy gyereket csak akkor szabad vállalni, ha mindkét szülő akarja, ebben nincs kompromisszum, nem lehet egy gyereket félig akarni.

2019. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Biztos megviselte az első.

Lehet neki van élete, jobban szereti az életét, mint Te. Nem az a fő célja, h ne aludjon egy csecsemő miatt és arra költse el a sok pénzt.

Neked lehet ismét lenne értelme az életednek de ezzel nem mindenki van így.

Jelentsd fel Orbánnál, h nem akarja az igaz magyar gyereket.

2019. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!