Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes vagyok. Már nagyon...

21hetes vagyok. Már nagyon szeretném berendezni a baba szobáját, a pelenkázó megvan, a kiságyat is már csak el kell hozni. A férjem még nem akarja, azt mondja túl korai. Ki kezdett már ilyenkor rendezkedni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon hamar elkezdtem megvenni mindent.

Győzd meg, h a végén már nem lesz energiád a boltokat járni, örülsz majd, ha az általános dolgokat el tudod végezni otthon! Ezen kívül jobb is hamar körülnézni, mert így van időd az akcióst kivárni, meg többfélét megnézni. És ha már itt tartunk, könnyebben kifizethető egy-egy dolog apránként, mint egyszerre megvenni mindent.

Nem jó, ha a végére hagyod, mert ha esetleg előbb szülsz, neki kell majd elszaladgálni a cuccokért, míg a kórházban vagy!

Ezeket próbáld elmagyarázni neki.

2009. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%
Nem szeretnék vészjosló lenni, se a kedved elrontani, de igaza lehet a férjednek, persze vannak előnyei is ahogy az előző válaszoló is leírta. Elmesélem egy barátnőm történetét: Sajnos neki a szülés előtt két hónappal meghalt a babája, és később őt is műteni kellett, és nem lehet többé gyereke, ők már mindent megvettek, és a legszörnyűbb az volt benne, hogy nem engedte hogy elvigyük a cuccokat, hetekig ült a gyerekszobában és csak sírt. Mindent megpróbáltunk, segíteni neki hogy feldolgozza. A férje egy nap mikor ő vizsgálaton volt kipakolt mindent, csak a kiscipőket hagyta ott, amit akkor kapott mikor megtudta hogy terhes. Mikor hazaért, először veszekedni akart hogy miért, meg hogy mertük elvenni az emlékeit. De belátta hogy jobb így. Bár azóta ismét rendezkedik mert örökbefogadtak egy kicsit. :-) Néha jó a dolgokat az utolsó pillanatra hagyni. Bár az ilyen eset nem sűrűn fordul elő, de sosem lehet mindenre felkészülni. Remélem nem rontottam el a kedved, és nem ijesztettelek meg, és további jó babavárást kívánok!
2009. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 hetes vagyok, de csak most rendezgetjük.

Ruhákat is csak ezen a héten kaptam, most vannak mosás alatt.

Szerintem ráérsz még.

2009. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is ráérsz még!

Az előző esethez hasonlóan jártam már én is. 36 hetesen halt meg a babám, s iszonyú volt a kész szobát elpakolni. Mikor újra babát vártam nem siettem el a babaszoba berendezését, így is elkészült minden, ma háromhetes a negyedik gyerekem.

Boldog babavárást!

2009. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 33hetesen,most kezdtem el ezen gondolkodni és rendezgetem a dolgokat.Pont ma mostam ki a kapott kisruhákat.21hetesen eszembe sem jutott ezen gondolkodnom.Persze nem gond ha te csinálod,legalább a végén már nem kell ezzel törödnöd,csak várni a kicsit és pihenni.
2009. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!