Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kimutatja? Predict...

Szerintetek kimutatja? Predictor Early terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég érdekes a menstruációm. Sose volt normális, hol ekkor hol akkor jött meg. Párommal babát tervezünk. Legutóbbi menstruációm első napja szeptember 5-én volt. Vezeték egy ovus naptárt a telefonomba, és ott azt írta hogy ha a korábbi menstruációs adatok alapján számolja az ovut akkor szeptember 28-ra jön ki. Együtt is voltunk akkor a párommal.

Viszont ha rendes 28 napos ciklussal számol a naptáram akkor szeptember 19-én volt uvum. Mindkét alkalommal voltunk együtt védekezés nélkül. Ma vettem ezt a Predictor Early terhességi tesztet szerintetek megcsinálhatom már délutáni vizeletből?

Köszönöm előre is a segítséget. :-)


2019. okt. 3. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálhatod, de rendszertepen menzesz mellett nem biztos, hogy van peteérésed.
2019. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Két szex édeskevés.
2019. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A rendszertelen ciklus mellett pedig teljesen feleslegesen nézegeted a telefonos naptárat. Nekem naprapontos 28napos ciklusaim voltak, mégsem akkor volt ovum, amikor a naptár írta, hanem 4-5 nappal később.


Tesztet csinálni meg akkor kell, ha késik.

2019. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kétszer voltunk együtt. Többször, csak az "ovu" napját fejtettem ki lényegesen. :-)
2019. okt. 3. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2es! 1 alkalom is eleg, csak annak jo idoben kell tortennie! Nem attol esik valaki teherbe, hogy 102x voltak egyutt az adott honapban!
2019. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös: ez tényszerűen igaz. Csak mivel a kérdezőnek fogalma sincs, ovulál-e egyáltalán, a két alkalom inkább baleset, mint próbálkozás.
2019. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!