Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha barnás folyásom...

Mit tegyek, ha barnás folyásom van?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok, hétfő óta barnázgatok, de ma már felerősödött.

Több orvosnál jártam, de senki nem foglalkozik velem.

Volt már vetélésem :(

Hétfőn kell vissza mennem ultrahangra.



2019. okt. 4. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletes kórházba. A minimum, hogy adnak progeszteron pótlást. Ha nem akarnak veled foglalkozni, mondd azt, hogy véreztél rendesen nem ,,csak” barnázol.
2019. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyes, a progeszteronnal semmit sem ér, ha nincs hiánya a kérdezőnek, az nem tartja meg a babát.

Amúgy menj be ügyeletre, bár sok helyen az 5 hetes terhességet nem veszik komolyan. Sajnálom.

2019. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom csúnyán hangzik, de az 5 hetes "terhesség" még csak egy nagyon kezdetleges állapot. Azért van 6 hét után az orvosi vizsgálat, mert addigra a természetes szelekció az alkalmatlan embriókat kiszekektálja. Nagyon rossz dolog a vetélés, de ha ilyen történik, ott általában nagy baj van. Vagy az anyuka nem alkalmas épp a terhességre, vagy a babának lenne baja. Tudom, hogy aggódsz, de várj. Ha egészseges akkor megmarad. Mondom ezeket úvy, hogy 4 vetélésem volt. A 3.4.-nel kertem külön vizsgálatot a magzatra. Kiderült, hogy mindkét esetben ( valószínű az első kettőnél is) súlyos probléma volt velük. Szóval nem egyszerű, de kár ennyi idősen futkosnod bárjova. Bízd a szervezetedre, a babádra és a természetre, hogy megszületik e. Nekem 2 csodaszép gyerekem van, és gondolok a 4 meg nem születettre, de értem a miértet.
2019. okt. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam kontroll vizsgálaton.

11 mm-s cystikus képlet, kevés belső echoval.

Az orvos azt mondta nagyon korai még, ráadásul a méhem állása miatt nehezebb a vizsgálat is.

5-6 hetes terhességnek felel meg, ami időben pontos is.

A barnázás viszonylag 'apad'. Azt mondták, ha minden rendben van idővel elmúlik.


Viszont érzem a testem jelzéseit, ha megerőltetem kicsit magam, mint az úton most elfáradtam, kicsit görcsölget a hasam, úgyhogy fekvés van :/


10 nap múlva újra kontroll.

Kezdek reménykedni! :)

2019. okt. 7. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett veled?
2019. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Minden rendben volt 7 hetes ultrahangon, volt szívhang is és láthattam a babám is 🥰

Nem kaptam semmit a barnázásra, szedtem magnéziumot és attól elmúlik, ha pedig abbahagyom, akkor vissza jön.


Kedden már a 12 hetet töltjük, pénteken pedig ultrahang! ❤

2019. nov. 17. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper!
2019. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!