Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugyanúgy lennt görcsöl a...

Ugyanúgy lennt görcsöl a hasam, mint mensikor, de ilyen hamar sosem szokott és rózsaszínes folyásom van. Most akkor meg fog jönni, vagy lehet baba? Meddig éreztétek ezt a görcsölést?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy lennt görcsöl a hasam, mint mensikor, de ilyen hamar sosem szokott és rózsaszínes folyásom van. Most akkor meg fog jönni, vagy lehet baba? Meddig éreztétek ezt a görcsölést?
2010. júl. 16. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb 8. hétig éreztem elég gyakran valamikor felébredtem éjjel, annyira görcsöltem. A rózsaszínes folyás nem tudom, babára utal-e, utalhat.
2010. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rozsaszines folyas meg a gorcsoles jelezheti a beagyazodast is.
2010. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 hónapja be volt jelentkezve rákszűrésre egy hétfői napra. Előtte péntektől jelentkeztek a húzós mensi görcsök.

Gondoltam, ennyire nem lehetek peches, kérhetek új időpontot. Doki kérdezte, mikor volt az utolsó mensi, akkor már nem kellett volna megjönnie? Mivel nem napra pontosan jött, így ennyiben maradtunk. Mintát levette, hüvelyi UH.: szép, vastag a nyálkahártya, bármikor megjöhet. Legközelebb már 2 pozitív teszt után találkoztunk. A következő hónapban is voltak mensi környékén enyhe görcsök.

19 hetesen rózsaszín folyásra kaptam kúpot+krémet, bár a tenyésztés szerint semmi fertőzés nem volt.

Drukkolok (drukkolhatok?) Neked!

36h

2010. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!