Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a Trimeszter...

Lehetséges hogy a Trimeszter vitamintól volt hasmenésem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy pontosan hasmenés volt-e de a székletem nagyon lágy, szinte szétesik, folyik nem szilárd állapotban. Minden reggel rögtön az első volt hogy mennen kellett wc-re. Volt olyan nap hogy csak 1x máskor meg 3-4x is nagydolgot kellett végeznem. Mindig 2 szemet szedtem belőle. Tegnap viszont a Femibionból vettem be 1-et és ma reggel már a hasmenés se kerülgetett. Lényegesen kevesebb jött ki belőlem de állagra szintén nagyon lágy, széteső.

Ezek szerint a Trimeszter rossz lenne? Semmi más rossz tünetem nem volt. Annyiban jó hogy nem székrekedésem van de nem szeretnék reggel 3x is a wc-re menni.


2019. okt. 10. 07:36
 1/4 A kérdező kommentje:
6+3 hetes terhes vagyok
2019. okt. 10. 07:38
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Mért nem az orvostól kérdezed?
2019. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A trimeszterről én csak rosszat hallottam.Nekem a femibiontol ment a hasam.
2019. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, sokan panaszkodnak hasmenésre a Trimeszter mellett.
2019. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!