Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a magzatvédő vitamintól...

Lehet a magzatvédő vitamintól hasmenésem?

Figyelt kérdés

Két hónapja kezdtem el szedni az Elevitet, mert babót szeretnénk. Eltelt 2-3 nap és reggelenként híg volt a székletem (elnézést a részletezésért!). Gondoltam váltok: vettem Gravidát. Attól is ugyanezt tapasztaltam. Lehet, hogy valami felszívódási problémám van?

Mit tudnátok e kettő helyett javasolni?

Köszönöm előre!


2008. dec. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A Femibion esetleg. De a magzatvédő vitaminoknál inkább arra panaszkodott mindenki, hogy a vas tartalma miatt székrekedést okozott. Ha az sem válik be, kérd ki orvos tanácsát.

Üdv

2008. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért furcsa nekem is, a tájékoztatókban is ezt olvastam. Szerintem orvos lesz belőle. Köszönöm
2008. dec. 1. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az Elevittől nekem is hasmenésem volt és fájt a gyomrom is. Én a Hipp Natalra tértem át,azóta semmi bajom. Lehet,hogy azért mert ez természetes gyümölcstartalmú készítmény. Próbáld ki!
2008. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2008. dec. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!