Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy étel/ital után nagyon...

Ha egy étel/ital után nagyon rugdosott a babátok, akkor ti azt úgy vettétek, hogy ízlett neki, vagy úgy, hogy nem?

Figyelt kérdés
Nyílván tudom, hogy semmi alapja nincs, nem is ez a fajta megközelítés érdekel, ez szimplán a terhesség körüli rózsaszín köd egy része. De érdekel, hogy Ti ilyenkor mire gondoltatok.
2019. okt. 10. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen sem ment a józan eszem. Tudom, hogy az evéstől megemelkedett vércukorszint hozzá is átjut és attól élénkül föl. Erre gondoltam pont.
2019. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, a megemeljedett vercukorszinttol szokott beindulni a baba, ezert is mondjak, hogy ultrahangok, ctg-k elott erdemes cukrosat enni/inmi.
2019. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba a köldökzsinóron keresztül kapj a tápanyagokat. Nem a szájon át eszik a magzatvízben tehát nem érez ízeket! A táplálékunkból a vérbe jutott energiatartalomtól élénkek.
2019. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem Ti milyen kérdést olvastatok, ugyanis én világosan leírtam, hogy tudom, hogy ennek a gondolatnak semmi alapja nincs. Tudom, hogy az ételek energiatartalmára reagál, és azt is, hogy nem közvetlenül kapja meg azt, amit én megeszek. De örülök, hogy Ti ilyen szuper földhözragadt anyák vagytok, én azért szeretek néha a felhők közt járni, és a babonákon, aranyos megfigyeléseken mosolyogni és fejben eljátszadozni.
2019. okt. 10. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam földhöz ragadtnak, de a kérdés kifejezetten abszurd :D
2019. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton utáltam mindig is a májkrémet, viszont terhesség alatt megszerettem, nonstop májkrémes kenyeret ettem. A baba is mindig rugdosott, mikor azt ettem (elég lusta baba volt, csak evés él rugdosott és akkor se mindig, csak 1-2 ételnél). Mióta megszültem nem bírok ismét még csak ránézni sem a májkrémre, a lányom viszont mióta bevezettem neki a májkrémet, azóta is csak azt enne, ha hagynám. Mikor beteg volt (kéz láb száj vírus), és még a vizet is csak fecskendővel lehetett itatni vele, egyedül a májkrémet volt hajlandó lenyalogatni az ujjamról.
2019. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Értettük a kérdést, csak leírtuk, hogy mi ebben a formában, ahogy leírtad, nem gondoltunk a baba hangulatára gyakorolt (fiktív) hatásra.
2019. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elgo dolás is abszurd, hogy ezen agyaljak.



Ha cukrosat ettem fickándozozz


Ennyi

2019. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt kapcsolat a kaja és a rúgások között. Csak annyi volt, hogy itthon voltam vészes hányással és rengeteget rúgott, mert éhes volt és mikor bekerültem a kórházba, adtak gyógyszert és így már tudtam enni, onnantól sokkal kevesebbet rúgott.
2019. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!