Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon ez terhesség, vagy sem?

Vajon ez terhesség, vagy sem?

Figyelt kérdés

Kérlek Titeket, ne bantsatok, csak egy kérdést szeretnék a tolem jobban hozzáértőknek feltenni, és akit ez zavar, azt szépen kérem, gorgessen tovább!

A lényeg, hogy 3 nap múlva kellene elvileg megjonnie a menzeszemnek. Tegnap és ma csináltam (tegnap délutáni vizeletbol, ma reggelibol) összesen 3 tesztet. Tudom, miért csinálok ilyen korán, stb (az ilyen válaszokra most nem igazán van szükségem, ha egy mód van rá)... Szóval a tegnap délutáni egy X-epiles volt és ha fehér felületre tettem a tesztet tisztán látszott egy nsgyon nagyon halvány második láthatóan rózsaszín csík, de annyira halványan, hogy rendesen guvasztottam a szemem, hogy lássam. A férjem is látta.

Ma reggel ugyancsak egy X-epiles, de most egy Facelle tesztet is csináltam. Az X-epilesen ugyanaz jött ki mint tegnap, a Facellen semmi nem látszik. Ovu tesztezek, szóval elvileg jókor voltunk együtt, de nem tudom mit gondoljak most. Az egyik teszt miért mutat valami kis halvány reményt, a másikon miért nem látszik semmi?! Tudom, korai még igazából a tesztelés, csak a tegnapi halvány csík kicsit felspanolt és ezért csináltam ma is. Most persze várok arra a következő napokban, hogy megjon-e vagy sem, mert néha bele-bele szurkal a hadamba, szóval nekem az az érzésem, hogy nincs baba, de akkor nem értem a tesztet. Egy hét múlva nyilván már okosabb leszek, mert vagy megjon, vagy nem, de érdekelne, hogy más volt-e így és lett-e baba végül belőle, vagy sem. Még egyszer kérem, aki bántani jönne ide, most ne tegye, nagyon nem esne jól! Köszönöm szépen!


2019. okt. 11. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne x-epilt csinálj mert sokszor látszik rajta valami miközben nincsen baba.

Nagyon drukkolok neked!

2019. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Loren21 válasza:
100%

Szia!

Nekem 3 hetesen is halvany csikos tesztjeim lettek utana erosodott.Szerintem ne gorcsolj ra mert arthat a picinek,szerintem az egyik teszt siman csak erzekenyebb mint a masik.Az elejen en is stresszeltem hogy vajon osszejott-e mert teljesen menstruacios tuneteim voltak csak a verzes nem jott.Varj meg 1 hetet es utana csinalj megint tesztet.Drukkolok a kis babocahoz.😊

16 hkm

2019. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kellene válaszolni. Bízunk benne, hogy nem jön meg és pár nap múlva erősebb lesz A teszten a csík. Mindennek tisztában voltál már a kérdés alatt
2019. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Keress rá az xepilre itt a gyakorin, meg fogsz lepődni hányan jártak pont így mint te. Ez egy nagyon vacak teszt. Ha a Facelle negatív, én annak hinnék. És nem vennék több xepilt.
2019. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat! Jól esett, hogy drukkoltok,de akkor ezek szerint nincs baba ha az x-epil ennyire rossz. Már régóta próbálkozunk és sosem volt még olyan, hogy halványan is, de látszott egy második csík is a teszten, az x-epilesen ezért örültem annyira meg. De hát akkor ez nem jelent semmit sem.

Már nem akarok több tesztet venni, inkább megvarom azt az egy hetet ami után már tuti lesz, hogy késik - e vagy sem, de gondolom sajnos a hasam is azért szurkal néha, mert meg fog jönni.

Azért köszönök tényleg mindent Nektek!

2019. okt. 11. 11:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hasszurka volt az első terhes tünetem nemvért előtt kb két nappal kezdődött, akkor éreztem hirtelen, hogy baba lesz. Egy nappal a nemvárt után teszteltem délután, alig látszott valami, nekem is nagyon kellett néznem, hogy lássak valamit. Aztán másnap reggel csináltam újat azon már jobban látszott, aztán két nap múlva csináltam még egyet, hogy megnézzem erősödik e és az már elég egyértelmű volt. Szerintem még ne add fel, persze bármi lehet. A legtöbbször ha baba is lesz akkor is ugyanazok a tünetek léphetnek fel mint mensi előtt. Drukkolok!

37+5 hkm

2019. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az XEpil ilyen. Mindig van rajta valami halvány csík, száradás, szellemcsík, reagens helye, ki hogy hívja. A lényeg, h szar az egész. Nekem másfél hét késésnél mutatott először valamit, akkor is csak időn túl.
2019. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Többet nem veszek X-epilt. Bár ez a második csík nekem rózsaszínnek tűnt, nem száradási csíknak, főleg nem azért, mert rögtön kijott az a nagyon halvány második csík, nem mondjuk negyed óra itan lehetett látni. Mindegy, inkább felkeszulok arra, hogy nincs baba, aztán max pozitívan csalódok.
2019. okt. 11. 22:25
 9/17 Loren21 válasza:
Drukkolunk neked!Hogyha gondolod majd ird meg hogy mi lett :)
2019. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre se menstruáció se semmi. De a sajnos az X-epiles teszten kívül mind negatív.
2019. okt. 15. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!