Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül megütöttem tegnap...

Véletlenül megütöttem tegnap a lábam hátul a térd hajlatnál és lett rajta egy hatalmas lila folt, duzzanat. Ettől ugye nem lehet semmi baja a babának? Van valaki aki esetleg szerzett kék, zöld foltokat a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
A lábad ütötted meg te jó ég nem a hasadat!!! Mi a szösz baja lenne??? Ráadásul nyílt seb sem lett,ami esetleg elfertőződhet csak kék-zöld folt. Tényleg ilyen buta kérdéseket tudtok feltenni kismama létetekre????
2019. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ennél már csak Nazzi és az aranyesője rosszabb :D
2019. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

# 1 nem annyira buta kérdés azért. ha izületi gyulladása lesz a kihathat az egész szervezetére pl. ha belső vérzés szintén

de remélhetőleg nem lett komolyabb baj.

2019. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Édes istenem...mégis mi baja lenne? Ha csak az nem, hogy a leendő anyja nem százas!

3as,fogj kezet a kérdezővel az ízületi gyulladásos ötleteddel!

Anyám! Ízületi gyulladás egy kis kocctól...

2019. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiváncsi a rosszindulatú válaszokra.Azért kérdeztem meg mert olvasgattam mindenféle hülyeséget ezekről,hogy majd meglátszik a babán,meg hogy nem jó ha elpattannak a hajszálerek...
2019. okt. 10. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha nyilvánvaló butaságot olvasol, nem az a teendő, hogy rákérdezel és ezzel te is faék butának tűnsz, hanem hogy csóválod a fejed, azt mormolod: anyám, mekkora hülyék vannak! És továbbhaladsz.

Mint most mi.

2019. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy régi babona, hogy meglászik a babán, én is ütöttem be, vágtam el, égettem meg magam vasalóval várandósan, de a gyerekeken ezeknek nimcs nyoma.

Unokatesómnak viszont van egy barna folt a combja külső részén. Állítólag az édesanyjának a hasához dobtak egy burgonyát mikor őt várta. Soha senki nem tudja, hogy attól van-e, de ezt szokta mesélni ha kérdezik a foltjáról.

2019. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodj meg, nem lesz semmi baja. Én a fürdőkádon estem keresztül, mert megcsúsztam. Fel szakadt a szám és hasra estem. Babának szerencsére semmi baja nem lett
2019. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Hozzáteszem a fiam hasán van egy barna folt, ahol az ütést kaptam. Nem tudom, hogy köze van e babonához.
2019. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Hozzáteszem a fiam hasán van egy barna folt, ahol az ütést kaptam. Nem tudom, hogy köze van e babonához vagy alapból lenne ott neki egy "apajegye"
2019. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!