Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is kiizzadt alvás közben...

Más is kiizzadt alvás közben az utolsó hetekben?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete minden reggel úgy ébredek, hogy csurom víz a pólóm / hálóingem. Nincs túl meleg, a takaróm is vékony, nem álmodom rosszat hogy attól lenne. Valaki tud erre magyarázatot? 39+1 hkm
2019. okt. 11. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem izzadok (én még a 40 fokban sem izzadok) de borzasztó melegem van minden éjjel, alig bírok aludni. A férjem meg nyakig be van takarózva :D Hiába nyitom ki bukóra az ablakot akkor is úgy érzem meggyulladok, szerintem ez már a végéig így lesz :(

37+5 hkm

2019. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülés előtt ez normális :) hormonok kezdenek megváltozni, csökkennek azok a hormonok amik fenntartották a terhességet, kezdenek a szülésre beállni :) én túl hordtam, de ugyanígy elkezdtem szülés előtt 2-3 héttel izzadni,, pedig előtte megfagytam még nyáron is. Most szülés után pedig még jobban le izzadok éjjel, brutális, egyik nap a párom pizsamáját is összeizzadtam :) majd visszaállnak a hormonok idővel.
2019. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elso terhessegemnel nagyon durvs volt. Potpizsama pot parnahuzat bekeszitve. A 8-9.honapban. Most 7 honapos vagyok,de mar kezdodik.... Hol melegem van,de utana meg fazok a vizes poloban. Ki erti ezt. Elmulik szules utan :)
2019. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!