Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy befektetnek majd?

Lehet, hogy befektetnek majd?

Figyelt kérdés
Magánorvosom itt rendel a városunkban, viszont kötelező ultrahangokra mindig egy másik városba mentem, mert ott orvos, és így ott csinálták. Ha jól tudom, NST-t 36. héttől minden héten csinálnak, amit szintén abban a kórházban csinálnak, ahol a dokim dolgozik. Ezzel csak az a bajom, hogy nincs olyan közel a kórház, elég költséges lenne, illetve az sem biztos, hogy mindig lenne valaki aki elvisz. Bunkóság lenne megkérdezni, hogy NST-re nem jöhetnék-e ide a városunkba sztk-ra? Vagy ott meg sem csinálnák, ha nem voltam ott egyszer sem? Vagy esetleg befektetnek a 36. héttől? Egyébként a szülést ott tervezem ahol a dokim dolgozik, fel is kértem már, ha ez számít valamit.
2019. okt. 12. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fektetnek be, hogy ne kelljen bejárkálnod. Viszont persze benne van a pakliban, hogy bármikor bevisz mondjuk a mentő, ők pedig jó eséllyel nem fognak sokkal messzebbre vinni, mint szükséges. A szülés, utolsó hetek sosem lehet tudni, hogyan alakul. De semmit nem bunkóság megkérdezni.
2019. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!