Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elfogadható, ha...

Szerintetek elfogadható, ha mi nem szeretnénk állandóan látogatókat majd a baba születése után?

Figyelt kérdés

A kórházba persze kis időre jöjjenek be megnézni, de mikor hazamegyünk, az első hetekben mi nem szeretnénk.

Illetve nekem apukám messzebb lakik és ő úgy gondolja, hogy itt alszik nálunk, de mi ezt nem szeretnénk.

Kinél hogy volt a látogatás és mikor közöltétek, ha nem szerettétek volna, hogy jöjjenek?


2018. febr. 2. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is így voltam vele. Nagyik átjöttek egyszer egyszer 10 percre és ennyi.
2018. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Mi sem szeretnénk,csak nagyszülőket senki mást. Remélem senki se állít be csak úgy, ha mégis akkor megtanulja h máskor szóljon,mert nem hagyom magamra nőni az embereket. Nagyon könnyen megesik. Főleg falun lakunk es 20rokon egy helyen stb.:)

Aki csakúgy átjön megmondom h bocsi nem jó, máskor szólj..

Legalabb 2 hetet szeretnenk hármasban itthon!

Kórházba én szóltam, h ne jöjjenek. Faros a kicsi és császárom lesz, oda a szobákba nem jöhet be még apuka se,babát üvegen keresztül nézhetik meg ha kitolom es nem fogok ugrálni napi 10x a látogatókhoz.

2018. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

2es vagyok

Hogyan és mikor közöltem?

- aki szóba hozza mi szólunk,h nem majd szolunk ha mar johetnek. De normalis hangnemben senki se haragudott.:)

2018. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekel, ha lepontoztok, de most teszed ki másodjára ezt a kérdést és egyszerűen nem értem, hogy akkor mit szeretnél. Világosan leírtad, hogy az Édesapád baromi messze lakik és nem lenne jó neki, ha azért felutazna, hogy lássa egyszer 5 percre a babát, aztán hazamehessen. Azt se akarod, hogy miután hazamentél a kórházból átmenjen, szóval szállást se vegyen ki pénzért, bár szerintem ez amúgy is abszurd, de ez már tényleg csak az én magánvéleményem. Akkor mi legyen? Ne menjen. Senki sem fogja itt neked azt mondani, hogy mi is megmondtuk apámnak, hogy ne jöjjön el megnézni a gyereket, Te viszont ezt szeretnéd, akkor mond meg neki. Apa, nem akarom, hogy 5 percnél tovább legyél itt, ennyire eljönnöd pedig felesleges és elég nagy kiszúrás is veled, úgyhogy kérlek ne gyere, csak majd 3-6-9-12 hét múlva.
2018. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

2es vagyok


Mondjuk ha apu messze lakna én őt szívesen látnám itt 1-2napra.

De akármilyen rokonokat, barátokat későbbre várunk.

Anyós messze lakik ,ő jön majd 1éjszakára 2 napra. De nem zavar. Én is menni szeretnék, ha unokám születne.

2018. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Mar nem egyszer irta ki...en mar harmadjara botlok bele persze harom kulombozo kerdes be...ennyire nincs mivel foglalkozni?
2018. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nagyon onzo vagy.
2018. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem kene megmondanod neki virag nyelven persze kozolhetned vele hogy ha ott is alszik akkor kell neked egy kis ter viszont nem vonhatod meg tole az unokaja latvanyat legalabb ket napig ...Hogy erezned magad ha a mar felcseperedett gyermeked ezt tenne veled :) Vagy csak tiz percre lathatnad az unokadat akivel mar a jovodet tervezed
2018. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az első héten kértük, hogy ne jöjjenek.

Végül anyukám meggyőzött, hogy 4 nap után hadd jöjjenek, csak 5 percre. Hozta magával az egész rokonságot, hirtelen vagy 20 ember beállított, csak 5 percre. Még a szomszéd nénit is hozták, mert neki is meg kell mutatni az unokát (nem is rokonunk).

Nem erről volt szó, anyu és apu kivételével mindenkit elküldtük. Mondtuk, aki azon besértődik, hogy egy újszülötthöz nem szeretnénk boldog-boldogtalant az első napokban beengedni, az így járt.


Második babánál már egyértelműen közöltük, az első héten nem szeretnénk a nagyszülők kivételével senkit itt látni.


Azóta is tartjuk mindenkivel a kapcsolatot, senkivel sem szakadt meg a kapcsolat, csak az elején volt egy kis sértődés.

2018. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!