Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, ti hogy mondtatok el...

Lányok, ti hogy mondtatok el a nagyszuloknek, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak kijelentettük, hogy "unokád lesz".
2019. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Babát várunk. Elég nagy szám ez a hír, nem kell mellé szerintem még szenzációhajhász körítés. Mondjuk én a férjemnek sem kis cipővel mondtam el szóval én eleve nem szeretem az ilyesmi túllihegést bocs
2019. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én karácsonykor voltam 8 hetes. Becsomagoltunk egy kiscipőt és mondtam apukámnak, hogy az az ő ajándéka, de utoljára bontsa ki ha már nincs más ajándék. Ő először nem értette mi az a kis cipő, nézegette. Tesómnak rögtön leesett. Nagyon jól sikerült.
2019. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Kaptak egy "nagymami mesélj nekem" c.könyvet.
2019. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Ajj, ezek a kiscipos sztorik olyan cukik :))

Én nem voltam ilyen kreatív: mondtam apukámnak, hogy ugye emlékszel, hogy mondtam, h 30 alatt akarok szülni? :D nem kellett sokat magyarázkodnom utána :D

2019. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk vhogy így hangzott:

Én: "Ma voltam orvosnál."

Anyukám: "Miért, valami baj van?"

Én: "Nem, minden rendben van. Csak nagyszülők lesztek."

2019. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Szüleimnek odaadtam a tesztet. Anyóséknak az uh fotót.
2019. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám épp kórházban volt, de ott volt vele Apa is.Mi mentünk a nőgyógyászhoz első ultrahangra.. mi tudtuk hogy terhes vagyok, de nekik akkor nem mondtuk csak mikor vissza mentünk a dokitól! Anyukám megkérdezte hogy minden rendben van, és mi megmutattuk az ultrahang képet. Nem hittek a szemüknek, mível sok évet vártunk rá!

Éppen ezen a napon volt a férjem születésnapja, így Ő a babánkat kapta tőlem. Anyukájának is ezt mondta és így tudatta... Megkapta tőlem a legszebb szülinapi ajándékát, egy 7 hetes pocaklakót! 😊 Így tudták meg nálunk!

2019. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezek mind annyira aranyosak :)

Off: Azt mondjuk tökre nem értem, hogy az én verzióm miért lett ennyire lepontozva, de oke... :D

2019. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
"Anya, csináltam egy tesztet es pozitív lett." A teátrális dolgokat én sem bírom :D
2019. okt. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!