Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február végére várjuk a...

Február végére várjuk a babánk. Kisfiút💙 Első baba. Mit kell mindenképp venni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne mivel téli baba lesz,mi az alap felszereltség? miből ,mennyi amit mindenképp bekell szerezni? Első baba lesz túlzásba sem akarok esni..Pláne,h.hamar kinőheti.
2019. okt. 15. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Levegőt mindenképpen.
2019. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
6 átlapolós body, 6 rugdalózó, zoknik, meleg sapka, plüss és téli overall, bundazsák. Lányom is februári, mi karácsonyra babaholmikat kértünk☺️ 55 centivel született ezért az 56os ruhákat 2 hétig használtuk csak. Plüss bélésű nadrágok és pulcsik is jók, az én babámra ezeket előbb fel tudtam adni mint a rugdalózót. Az átlapolós body meg praktikus ha kifolyik valami a pelusból, nem kell a fején is áthúzni amikor leveszed.
2019. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Én is februárra várom a kisfiamat!! :)

Úgyhogy én is szívesen veszem a jó tanácsokat :)

2019. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Januárra várom az első kislányomat. 56-os méretből 5 db rövid ujjú bodyt és ugyanennyi hosszú ujjú rugdalózót veszek; 62-es méretből már 10 napra elegendő ruhát. Nadrágot, pulcsit nem veszek ilyen kicsinek mert tiszta szívás ráadni. Bodyból is átlapolhatót és rugdalózóból is olyat amit alul is ki lehet pattentolni. Mivel téli lesz néhány plüssz rugija, overállja és egy bundazsákja. Neten egyébként egy csomó kelengyelista fent van, én is magamnak írom össze.
2019. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
2019. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Az átlapolós body a leghülyébb megoldás. A kelleténél jóval több patent nyomja a gyereket csak azért, hogy lefelé ne a fején kelljen lehúzni, holott a borítéknyakú body ugyanezt tudja. Pont azért boríték (!), mert kihajtva lehúzható. Plusz az átlapolós sokkal kevésbé veszi fel a gyerek alakját, csak hosszra enged, hamarabb kinövik.

A tesco-s lista is vicces, egyértelmű hogy a saját profitjuk miatt írták. 😂 Overált írnak nyárinak illetve egy csomó meleg holmit? Egy se kell. Nincs olyan hideg soha nyáron, hogy pár takaró rétegezni ne oldaná meg.

Na de vissza a "télire". Február véginek már szintén nem kell annyi meleg cucc, átmeneti annál inkább. Persze ha korábban születik, akkor más.

Nekem a második március elsejei, bár március végére vártuk. Volt téli overálunk a nagyobbról, de egyszer se került rá. Csak a polár átmeneti kellett. Ezért is jó a mózes, mert szélvédett és meleg.

2019. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem talasztalatlan első babájukat váró kismamáknak mindegyik jó kiinduló pont lehet !

A tescos lista sem hülyeség , valahonnan bekell szerezni a holmikat :)

Én is várom a válaszokat , mert nekem is az első babym lesz ❤

2019. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden tapasztalat jól jön ,jó segítség nekem.Köszönöm!Én szívesen fogadom,meg ahogy írtam nem akarok felesleges dolgokat venni,azért is örülök,hogy írtok😊
2019. okt. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!