Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2.3mmes embrió,6hetes terhes...

2.3mmes embrió,6hetes terhes vagyok. Azt mondja a doki nincs szívhang. Ezért missed ab. Holnap műtenek.6 hetesen lennie kell mindenképp szívhangnak?

Figyelt kérdés
Véreztem már pénteken,aztán barnáztam,szombaton megint véreztem,de tegnap épphogy kicsit barnáztam ismét. Ma hasi ill. hüvelyi uh utsn azt mondta a doki,hogy missed ab mert nincs szívhang. De 6 hetesen nem is mondig van nem?

2017. jan. 23. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan várnék még egy hetet, szerintem ez nagyon kapkodós így. Sokat véreztél?
2017. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Hát menstruációhoz képest kevesebbet. De nem pecsételő volt. Annál jóval több. Kiírtak műtétre rögtön. De ha nem biztos akkor miért írnának ki? Nem értem :(
2017. jan. 23. 14:05
 3/66 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy belemenj a holnapi műtétbe! Nem is kell még, hogy legyen szívhang, minimum egy hetet, de inkább másfelet várj, ezt a dokit meg kerüld messzire!
2017. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ne menjek el a műtétre?
2017. jan. 23. 14:06
 5/66 anonim ***** válasza:
77%

A szivhangnak a 8 héten kell legkésőbb megjelennie, addig nem késő.

Én biztosan varnek még, plusz megnezetnem egy másik orvossal is.

Inkább ptogeszteron pótlás kellene, pihi, aztán kontroll egy hét múlva.

2017. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7+6 hetesen nem volt még szívhang.Keress másik orvost.Amíg nem biztos,ne menj bele a műtétbe
2017. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt inkomplett vetélés. Nagyon jól látszott az uh -n, hogy a petezsák szétesett, és szövet darabok vannak a mehemben. Ott nem volt kétség bennem.

A vérzés pedig folyamatos volt.

Ma nem tudsz valakitől másodvéleményt kérni?

2017. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Próbálj elmenni egy másik dokihoz is. Én a helyedben biztosan nem mennék el holnap a műtétre (már ha tényleg csak ennyiből ítélte meg a doki azt, hogy műtét kell). Foganhatott később is, mint félidő.
2017. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
nekem 8. hét végén volt szívhangom először! MIndenképp menj el még ma egy másik dokihoz, lehet, hogy azzal, hogy elmész megmented a babádat!
2017. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%

Kerj masodvelemenyt.

Nekem sajnos tobb vetelesem volt, de soha nem irtak ki mutetre egybol, foleg nem 6 hetesen.

Ketszer ugy volt, hogy 11 es 8 hetesen nem volt szivmukodes az embrional ugy, hogy elotte mar volt, megsem mutottek egybol, par nap mulva ujra kellett mennem uh-ra es csak akkor mondtak biztosra, hogy elhalt terhesseg. (Szerencsere az egyiknel vegul nem is kellett mutet, elment magatol.)

Olyan is volt, hogy 7 hetes korig nem latszott a petezsakon kivul semmi, ugyan mi tudtuk, hogy a fogantatas daruma biztos, nem lehet fiatalabb a terhesseg, de megsem kuldtek ekkor sem mutetre egybol. Egy het mulva volt ujabb uh.

De 6 hetes terhesen mar van embriod, ez nem rossz.

Nyilvan a verzes nem jo, lehet, hogy valoban veteles lesz, de 6 hetesen embrioval en biztos, hogy nem mennek egybol mutetre egy vizsgakat alapjan, ha nem mehen kivuli terhessegrol van szo.

2017. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!