Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hétre született baba...

31 hétre született baba esélye? Születése után mikor engedik haza, és az anyát? Mindenképp császár?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 32 hétre születtem, anyukám természetes úton szült meg és egészséges, 20 éves lány vagyok:)
2014. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 31 hétre születtem 26 éve.. Nem mindenképp császár, én is spontán születtem, ráadásul farosan. Én úgy tudom ha nagyon kis súllyal születik a baba 2 kg alatt akkor 2,5kg-ot ha eléri akkor engedik ki, de persze több mindentől függ.
2014. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 33 hétre szültem, de volt a koraszülöttön 31 hétre született kislány. Ő majdnem 1,5 hónapot volt bent. Most 6 hónaposak a lányaink, azt leszámítva, hogy a 31 hétre született baba kisebb, mint az átlag, totál rendben van. Ő már születésekor is jobb állapotban volt, mint az én kislányom, mert felkészültek a koraszülésre, nálam pedig derült égből villámcsapásként jött. Kapott tüdőérlelőt, nem is kellett neki légzéstámogatás, csak oxigént kapott, még az én kislányom 5 napig volt gépen.
2014. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31. hétre születtem hagyományos úton 29 éve. Egy ismerősöm kisfia is 31. hétre született nemrég. Én is és ő is kb. 2 hónapot voltunk kórházban, a kisfiú kicsit kevesebbet. Mindenki makk egészséges. Az anyukák ugyanúgy 3-4 napot voltak kórházban, mint más egy sima szülés után.
2014. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Unokahúgom 27. hétre érkezett, természetes úton, 1400 gramm volt. 1 hónapot volt inkubátorban, az anyukáját pár nap után hazaengedték, és minden nap bejárt hozzá. A kiskori fejlődése nem volt teljesen problémamentes, de most 13 éves szuper kis csajszi! :)))
2014. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!