Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölésre vehetek be No-spat...

Görcsölésre vehetek be No-spat? Éjszaka ahogy fordulok jönnek a görcsök, keményedések. Nem ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Magnezium
2019. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Milyen görcs? Hányadik hétben vagy? Ez nem teljesen normális, miért nem mentél el dokihoz? A beteg tájékoztató fent van írja, hogy orvossal kell konzultálni!
2019. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad


Magnéziumot kell helyette

2019. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Lehet no spa-t szedni, de meg kell beszélni a dokival, nem is biztos, hogy hatna erre a fájásra.
2019. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nospa biztos nem a méhösszehúzódásokra való. Magnéziumot szedj. De orvossal is beszélj, megmondja, mennyit.
2019. okt. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Én szedek no-spat a 4. hét óta, vérzésem volt, amiatt kaptam a magnézium mellé.

Szóval ártani nem fog a babának, de beszéld meg azért az orvosoddal.

És mivel a méh simaizom, és a no-spa simaizom-ellazító, ezért de, hat a méhre...

2019. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21.hétbe vagyok nehezen alszom mikor éjszaka fordulok a másik oldalamra akkor érzem,h.fáj.Biztos nem tetszik a babának.Orvos mondta a nospat de tartok tőle mégis csak gyógyszer..Magnosolvot iszom most azg próbálom meg.Köszönöm
2019. okt. 17. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!