Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány nemzetközi egység D-...

Ki hány nemzetközi egység D- vitamint szed a terhesvitamin mellé?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a GAL babaváróban alapból benne van 4000 NE (100 µg) a napi adagban. #7: én ahányszor nőgyógyásznál jártam és mondtam, hogy gyereket terveznénk, mind mondta a D-vitamint, fel is írták állandóan napi 3000 NE adagban, csak aztán ráálltam a GAL-ra, mert az egy nagyon átgondolt vitamin, nem véletlenül van benne alapból ennyi D. (Meg az emelt szintű folsavat is mondják, de azt csak a 12. terhességi hétig kell szedni és nem vitaminhiány miatt, hanem mert kivéd egy magzatfejlődési rendellenességet.) Egyszer endokrinológusnál is voltam, az is annyit mondott, hogy D-vitamin és inozitol, és részéről ennyi.
2019. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!