Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vs Gravida optima?

Gravida vs Gravida optima?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a különbség a kettő közt?

Azon felül, hogy az egyik 2 komponensű a másik 1.


Sima Gravidát szedek, az sztk-s doki leszólta, ha Gravida, akkor váltsak optima változatra.


Nem érzem kompetensnek, miután a Magnerot-ot leszólta és MagneB6-ot javasolta



( magándoki kiválasztása folyamatban... Költöztem emiatt kellett az előzőről lemondan)



2019. júl. 11. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetételüket, ennyi. És szedj olyat, amilyet jónak látsz, ez csak vitamin, ebben nem kötelező az orvost követni.
2019. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy a Gravida Optimában van omega3. Ezen kívüli is van pár változtatás (pl. magasabb D vitamin szint, a folsav egy része folát formában). És az omega3 tök fontos....
2019. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi


Nyilván az összetevőket meg tudom én is nézni, de abból nem tudom meg miért javasolta


Tök feleslegesen


Szedek vasat folsavat amúgy külön ( mert terhesség előtt hiányom volt)

Omega3-at is napi 1 kapszulát és D vitamint is szedek védőnővel, gyerekorvossal egyeztetve óvatosan,mert szoptatok is még..

2019. júl. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!