Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Agykamra tagulattal született...

Agykamra tagulattal született valakinek babája?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére a 36. hétre visszahúzódott a tágulat. A 38. héten született. Tehát már nem tágulattal. Most 1 éves, de még mindig vannak következményei.
2019. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eh es ha szabad kerdeznem milyen következményei ?
2019. okt. 17. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk úgy született, igaz hamarabb a kiírt időpontnál. 35. héten
2019. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
28.heten volt tagulat, majd rendeződött. Valaki hús benne valaki nem, egy ismeros reikissel megnezettem akkor. Azt mondta minden rendben, de nagyon érzékeny lesz a gyerek, depresszióra hajlamos és lesznek magatartásbeli problémák vele. 10 éves. Igaza lett. Egészséges, nem sérült, 38.hetre született. Viszont most látom azokat a jeleket amiket mondott akkor. Valóban nagyon érzékeny lelkű bármin elsirja magát, rövidtávú memóriája nem az igazi, ellenben régi akar 1-2eves korabeli emlékei nagyon részletesek és pontosak. Az egyszerű dolgokat alig érti meg, elvesztik a részletekben emiatt órán lemarad onnantól pedig már massal foglalkozik. Ördögi kör.
2019. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat !


Kedves 3 as . Szabad tudni milyen mértékű volt neki ? Es mi colt a teendő ? Hetfon lesz programozott csaszarom, a 37. Heten fedeztek fel a kislanyomnal, es nem tudom mire szamitsak.

2019. okt. 17. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok!


A mozgásfejlődése nagyon lassú! Dévényeztünk fél évig, most TSMT tornára járunk. 2 hét múlva lesz 1 éves és még nem mászik, még csak kúszik és pár napja kezdett el "kutyázni". 8 hónaposan tudott csak forogni.

Szerencsére az értelmével semmi gond nincs és a finom-motorikája is nagyon fejlett.


Remélem minden rendben lesz a babáddal!

2019. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Jaj nem akarok butaságot irni és nem tudom elő keresni a papírt mert koltozeskor elkeseredett pár doboz. Szóval 10mm a felső határ ha jól emlékszem, nekünk meg 11mm volt a bal oldali. 2het múlva istenhegyibe mentünk ott már 9,... valamennyit mertek. Remelem jól irtam. Semmit nem kellett tenni, de ezt csak az tudja aki ilyet átél! Borzalmas volt. Nem aludtam, nem ettem csak sírtam sírtam. Kitartás ha erőd engedi írd meg mi a helyzet nalatok és minden jót kívánok!
2019. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!