Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves terhes kismamák, Én...

Kedves terhes kismamák, Én nagyon szeretem a páromat, hogy mennyire van nálatok hangulat ingadozás?

Figyelt kérdés

Mert Én mint írtam nagyon szeretem a párom és nagyon várjuk a közös kisbabánkat, kicsit félünk is mert volt korábban gond.

De most néha magamra veszem, ha valamiért kicsit más, és ez is a terhesség jele, vagy is tünete, nyilván megértő és türelmes vagyok és leszek is csak tudni szeretném!



2019. okt. 19. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
27 hetes vagyok. A legnagyobb nyugomban élek, eddig 1-2 alkalommal tapasztaltuk, hogy a hormonok miatt valami nem stimmel.
2019. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

34. hetes vagyok, és bizony van néha "háború nálunk, de én már felkészítettem erre szegény férjemet, és utólag mindig megbeszéljük, bocsánatot kérek. Valóban a hormonok miatt van, akár vehetjük terhes tünetnek is, erről mi nem nagyon tehetünk. Kitartást neked, ha megszületik a baba, el fognak múlni ezek az érzelmi hullámok! :)

Ilyenkor minden elismerésem a férfiaknak, akik kibírnak bennünket :)

2019. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

"ha megszületik a baba, el fognak múlni ezek az érzelmi hullámok"


Dehogy múlnak el. Akkor jön még csak a neheze. Szülés után is meglesznek zavarodna a hormonok, jobban mint a terhesség alatt.

2019. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

A 2 terhességem alatt 10x minimum szakítottunk ami abból állt, hogy 10-20 percig sértődötten ültem a kanapén. Ő csak megkérdezte lenyugodtál végre? Mondom le te bunkó 😂 erre közölte idézem " Édes istenem... Mit vétettem én"

Válaszom: engem választottál :D aztán elnevettük magunkat és kb ennyi volt :D

Nyugi ez úgymond természetes a hormonok miatt. Mi azóta se veszekedtünk 1xse

2019. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen meg vagyok hülyülve és nagyon jól írja itt az egyik válaszoló, hogy ez azért nem múlik el azonnal, miután megszültünk. Én pl szoktam féltékenykedni. Az első terhességemnél is ez volt, most a másodiknál is. Nem akarom őrületbe kergetni a férjem így inkább próbálok nem vitatkozni amikor jön az érzés, hanem kibeszélni. Totál megértő és türelmes szerencsére. A legszánalmasabb, hogy soha nem adott okot rá és hát ez így a fejemben meg is van. Kellett egy pár hónap, hogy vissza álljon a rend és a nyugalom.
2019. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
26 hetes vagyok. Inkabb csak olyan van hogy felcsattanok turelmetlenul. Es egyszer volt, hogy valamit szegény nem így csinált ahogy elképzeltem (bár meg nem kértem ra) és sírva fakadtam. Teljesen logikátlan volt 😃 de amúgy általában minden ugyanolyan mint előtte.
2019. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
30 hetes vagyok,baromi turelmetlen lettem,mindenen zsortolodok,kiabalok. borzaszto. Nagyon unom mar. Foleg hogy 9 hete szigoru fekvos vagyok,levegon csak akkor mikor dokihoz mentem,kb 3 x ezalatt. Mar var a veget. Alig tudok orulni valaminek per pillanat.
2019. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
1 éves a fiúnk. Terhesség alatt is volt néhány nagy veszekedés, illetve néhány vicces indokolatlan zokogás a részemről. De kb ennyi. Viszont ezek sehol se voltak ahhoz képest ami szülés után jött... Az az igazi hormonbomba. Azt az eget... Még életemben nem bőgtem annyit, mint az első 3 hétben. Sokszor az se tudtam miért sírok. Még kórházban voltunk mikor a szomszéd ágynál a kisbaba elkezdett sírni, erre én is. Szóval agyrém volt. 3 hét után kezdett rendeződni minden. És kb 6-8 hetes volt a fiam, mire azt mondtam, hogy újra önmagam vagyok.
2019. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen ...en is hulye vagyok. Ma is ......de a ferjem tudja kezelni......halistennek igy nem nagy a baj
2019. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 khniki ***** válasza:
29%
Végig normális voltam.
2019. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!