Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hangulat ingadozás? Másoknál...

Hangulat ingadozás? Másoknál is van?

Figyelt kérdés
Sziasztok!4 hetes vagyok és letört vagyok,sokszor páromra vetítem ki hogy azt érzem majd el fog hagyni meghízok aztán majd nem tetszem neki....ilyeneket érzek meg hogy nem vagyok neki elég jó mert az előző bnői sokkal dögösebbek mint én (szerintem)szerinte nem meg hogy velem él együtt velem vállal gyereket,de sokszor csak gépezik ha hazajön a munkából és nem foglalkozik velem úgy ahogy szeretném van hogy tudom hogy felesleges de nem tudok uralkodni magamon az érzéseimen :( Tudtok rá valami féle megoldást???
2014. nov. 12. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad és ne hisztizz, nem lehet mindent a terhességre fogni, pláne nem 4 hetesen. Mi lesz később?
2014. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni mint az első. Ha már négy hetesen ilyen gondolataid vannak mi lesz még később? Szegény párod, mit kell majd kiállnia. Máris elkezdtél "ősanyásodni", paramami... Menj el dolgozni, ha pedig dolgozol, keress magadnak hobbit!
2014. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 hetes vk bocsi elírtam...
2014. nov. 12. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért van veled, és azért lesz közös gyereketek, mert szeret. nem tudom hány éves lehetsz, de nem minden a külső. attól mert valaki dögösebb, még nem jobb semmivel egy kevésbé csinos nőnél, vagy éppen nálad. ez valóban csak hiszti és nyafogás. 4 hetes terhesség meg még korai, hogy erre fogd. szedsz össze magad, ne menj a párod agyára. keress hobbit, találkozz barátnőkkel, dolgozz, tornázz, stb.
2014. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja 14 hetes vagy? akkor is próbálj meg uralkodni magadon, mi lesz az utolsó trimeszterbe, amikor nem tudsz aludni, nem lesz kényelmes sehogy se, alig kapsz levegőt és minden más mozgás is nehezebb lesz? kitartás!
2014. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!