Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a terhesség elején...

Nektek a terhesség elején volt hangulat ingadozás, rossz kedv?

Figyelt kérdés
Most tartok a 11 hètnèl de pár napja olyan ideges vagyok minden zavar nincs kedvem semmihez , feszültnek érzem magam , ez meddig tart?

#terhesség #rosszkedv #hangulatingadozàs
2018. aug. 3. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6. héten járok, de olyan bőghetnékem van.

Rosszul is vagyok, valószínű emiatt érzem főleg ezt, kicsit depis vagyok.

De itt a kisfiam, úgyhogy nagyon nem mutathatom ki, csak elnyomom magamban...

2018. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha ha és még mennyi minden volt,ezután jön a java.
2018. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es, nekem az előző terhességnél nem volt semmi durva, csak az elején voltam sírós, frusztrált és vissza akartam az egészet csinálni 😄
2018. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedvetlen, feszült, idegbajos... kb minden volt...

de itt a kisfiam szóval össze kellett szedjen magam.

Most a 10.-ik héten “csak” hányás meg nonstop hányinger van, étel undorral spékelve. “Imádom” Legszívesebben kifutnék a világból........

2018. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Együtt érzek veletek :/ kitartást hozzá !!
2018. aug. 4. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
4# vagyok! Köszi, neked is kitartást! Igazából nincs más opció, ki kell tartani.. ☺️
2018. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen és meglátod a hányinger is jobb lesz nekem már mintha kezdene javulni 😊
2018. aug. 4. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem vagyok terhes, szóval lehet, hogy nem ér, hogy én is válaszolok. M~g csak tervben. De sose értettem, hogy miért csoda, az ha egy terhes nő feszült, rossz kedvű, szomorú. Ez csak a kötelező társadalmi elvárás, hogy legyél boldog, és ne merj semmi negatívumot érezni, hisz terhes vagy. Ok, ha valaki szeretett volna gyereket, juhé, összejött, persze, jó dolog, szép dolog, de kérdem én... Miért lenne olyan felhőtlen boldogságra okot adó, az a sok-sok negatívum amivel általában egy terhesség jár. Ha csak a tüneteknél maradunk, a folyamatos émelygés, gyomorégés, hányás, gyengeség, hízás, vizesedés, különféle fájdalmak stb... És akkor arról nem is beszélve, hogy nem lehet szinte semmit csinálni, mindenről le kell mondani, ne sportolj, ne menj ki a napra, még úgy kb egyáltalán ki se mozdulj, csak az orvosi rendelők és az otthonod között ingázz, ne fürödj kádba, nem vehetsz be fájdalomcsillapítót se, ha épp majd belehalsz a fejfájásba se, de a 15 féle terhes vitamint kötelezően szedd, ne sminkelj, ne használj parfűmöt, ne fess hajat, körmöt stb, és közbe fogd be a szád és legyél boldog... Kb csak feküdj egész nap, ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor is. És akkor ne egyél kb semmit, hüvelyesek tiltólistán, a sajtok is, egy rakat zöldség, gyümölcs, csípős, fűszeres ételek kizárva,jégkrém, vagy forró ételek kizárva, de ugyanakkor ne egyél egyoldalúan... Bocsánat, én így látom, mert a környezetemben több embernél ezt tapasztaltam...
ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!