Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokfajasra milyen gyogyszert...

Torokfajasra milyen gyogyszert szedhetek terhesen?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok
2019. okt. 21. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem annak idején a Tantum Verdét ajánlotta a doki. Azt lehet terhesen, és szoptatás ideje alatt is.
2019. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tantum verdebol csak a spray változat jó. Amúgy a sós vizes gargalizálás amilyen 💩 olyan hatásos
2019. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Medical Swiss szopogatós tablettát használtam. 2 nap alatt teljesen elmúlt a torokfájásom. Bár én azt szoptatás alatt szedtem, de gondolom lehet terhesen is.
2019. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondtak korhazban h napi 2-3 strepsils is belefer,hiaba van rairva h tilos,de inkabb tantum verdet vettem.
2019. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a sós vizes gargarizálásra esküszöm, bár nagyon kitartónak kell lenni hozzá :D (elég kellemetlen)

Meg esetleg ha a gyomrod birja, fokhagymás pirítós is segíthet, mezes tea, ilyenek. Ha már nagyon nem múlik és más tünet is van, rosszabbodik az állapotod, a háziorvosod fel tud írni olyan antibiotikumot, amit szedhetsz terhesen is. :)

2019. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, meg a Ricola cukorka is segíthet.


23 hkm

2019. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap miután már fej görcseim voltak a köhögéstől, és semmi nem volt itthon, ki próbáltam ezt a sós vízes gargalizálást. Isteni :) köhögök kicsit még, de hurutosan, és nem vészes egyáltalán
2019. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!