Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokfájásra, rekedtségre...

Torokfájásra, rekedtségre milyen gyógyszert lehet enni? 16 hets vagyok

Figyelt kérdés
már nagyon fáj a torkom,szerintem meghűltem SOS
2009. okt. 25. 05:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyógyteát kell inni, hársafavirág+kamilla ez tuti segít
2009. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Méz. Hagymatea. Mézes tej.
2009. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a patikában adtak homeopátiás bogyókat...hááááát....úgy használtam, ahogy írták, de nem segített semmit. Úgyhogy én is az előző, természetes módszereket ajánlom.


Gyors gyógyulást kívánok!!!!

2009. okt. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
dokihoz kell menni majd o megmondja
2009. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Homeopátiás Stodal szirup! Nagyon szuper! Lehet terhesen is! Próbáld ki!
2009. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én voltam dokinál és szerencsére aszonta, hogy nem ad gyógyszert... nem is kellett, mert citromos-kamillás teával, mentholos cukorkával hamarabb meggyógyultam, mint a párom, aki mindenféle erős gyógyszert szedett.
2009. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom hogy ne gyógyszerrel kezeld magag. Én is túl estem ezen és nekem a méz és a kamilla tea vált be.

Ha túlságosan fájt a torkom akkor kiskanállal 3-4 falat mézet megettem és rögtön jobb volt. Meleg citromos mézes tea a legjobb.

Én is elmentem doktornénihez és ő is azt mondta hogy ezek a legjobb módszerek, de ha nem javul akkor próbáljam ki a Tantum Verdét.

Hát nem kellett.

2009. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Homeogene9-et szopogattam, és napi 3-szor sós vízzel gargalizáltam! Már a köpések után jobb lett, várnom sem kellett a hatásra!!

De a mézes-citromos tea, és a hagymatea és nagyon jó. De azok inkább enyhítik, nem kiveszik a fájdalmat...

2009. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok jó választ.aranyosak vagytok.közben már elment a hangom....tantum verdevel kezelgetem meg kamillázok.
2009. okt. 25. 11:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Homeovox.Direkt erre való.
2009. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!