Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez miért van igy? Ugye ez nem...

Ez miért van igy? Ugye ez nem valami jel?

Figyelt kérdés

Egy hete teszteltem pozitívat azóta konkrétan 2x volt majdnem karambolom autóval, majd leestem a székről meg sorra jön a baj.

Ugye ez nem vmi égi jel, hogy baj lesz?

Félek, hogy ne hogy elmenjen a baba vagy vmi baj legyen, de ma is szabályosan vezettem mikor pont felőlem vki majdnem belém hajtott. 10 cmen múlott.

Miert történik ez?

Nem vagyok figyelmetlen évek óta vezezek, eddig soha egy balesetem, koccanás nem volt.

Ne nézzetek hülyének de félek.



2019. okt. 21. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj tömegközlekedéssel.
2019. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem égi jel hanem annak a jele, hogy figyelmetlen vagy.
2019. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkalandozol,a terhességen jár az eszed..csak ennyi
2019. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok terhes kismama elkezd vacakul vezetni. Barátnőmtől a férje konkrétan elvette a kulcsokat és az anyósa vitte a vizsgálatokra, ha a férje nem tudta.

Sajnos úgy vagy figyelmetlen, hogy nem veszed eszre. Ez nem probléma, csak ne akarj úgy csinálni, mintha a régi volnál.


El fog múlni ne aggódj, de vedd tudomásul, hogy most elkalandozik a figyelmed. Mindenkinél mással jár a terhesség úgy tűnik nálad ezzel.

2019. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nem értésnek szántam amúgy, csak nem szeretem a babonás embereket. Nagyon idegen számomra.


Én is bénázok amúgy, pl 2 napja összetörtem a telefonom. Minden esik ki a kezemből.

2019. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!