Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem sokkal a teherbeesés...

Ha nem sokkal a teherbeesés előtt volt rákszűrésem, akkor nem csinálnak terhesen, ugye?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz 1 éves a rákszűrésem, de most babát tervezünk a férjemmel, tavasztól próbálkoznánk. Ha most elmegyek soron kívül egy rákszűrésre, akkor nincs oka annak, hogy terhesen csináljanak, ugye? Tudom, hogy elvileg nem okoz gondot, második babánk lesz, az elsőnél volt is 13 hetesen rákszűrésem, de úgy vagyok vele, hogy ha nem muszáj, inkább ne nyúlkáljanak, amikor terhes vagyok. Meg hát akkor egy kalap alatt meg is lehet nézni, hogy mi a helyzet odabent, minden rendben van-e.
2018. febr. 19. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod,, nem csinálnak.ezt mindenki saját maga dönti el.
2018. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, de gondot sem szeretnék, meg a dokimmal összekülönbözni ezen... ezért gondoltam, hogy akkor megcsináltatom előre, mivel az 1 évben benne lesz a terhesség időszaka is remélhetőleg, vagy legalábbis nagy része, nincs oka annak, hogy kelljen.
2018. febr. 19. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak ha van friss szűrésed. Én novemberben voltam kenetvételen mikor megbeszéltük, hogy jöhet a második baba. Január végén teszteltem pozitívat, a doki mondta is, hogy majd legközelebb szülés után fél évvel kell csinálni ha minden jól alakul. :)
2018. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az király, köszönöm, akkor kérek is egy időpontot :)
2018. febr. 19. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak terhesen mert már rég voltam akkor rákszűrésen. Ha 1 éven túl voltál sztem kell is. Nem jobb ha tudod h rendben vagy e? Az kimutatja van e vmilyen fertőzés stb.
2018. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdező akarja tudni, hogy minden rendben. Pont azért megy el szűrésre az előtt, hogy próbálkozni kezdenének. ;)
2018. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok túl az 1 éven, augusztusban voltam rákszűrésen :) De ugye így akkor járna le annak a szűrésnek a "szavatossága", mikor már terhes vagyok (ha minden jól megy persze), és így az újabb rákszűrés aktuális lenne a terhesség alatt. Azt szeretném ezzel kikerülni. Tehát ha most elmennék, akkor kb 7-8 hónap telt csak el az előző óta.
2018. febr. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!