Barbi2020 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt 4db csoda szép 2 csikos tesztet kaptunk aminek nagyon örültünk.Mánap csináltam és negatív lett. Rá másnap újat vettem és ez megint pozitív lett. Van rá esély hogy van baba?

Menzeszem késik 5 napja,de vannak görcsök mitha meg akarna jönni.Melleim úgyan olyan érzékenyek mint mikor menzeszkor. November 4 megyek csak orvoshoz de már nagyon türelmetlenek vagyunk. Valakinek hasonló tapasztalat?



2019. okt. 23. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Az attól függ, kitől kaptad a pozitív tesztet. Osztják valahol?
2019. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban szoktam megvenni.
2019. okt. 23. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
ebayen is árulnak pozi teszteket.
2019. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
esetleg nem vettél ovulációs tesztet? Ha van akkor csinálj abból is egyet,ha terhes vagy akkor most azt fogja mutatni,hogy "ovulálsz". Egyébként 3 ból 2 pozitív teszt szerintem majdnem biztos,hogy tényleg pozitív.
2019. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

A matek egyenlet megoldásánál is megkapod az eredményt, pedig te csináltad, nem más adta oda neked... hihetetlen mennyi fusztrált válaszoló van itt...


Kérdező, szerintem az az egy negatív teszt hibás volt, a többinek higyj.

2019. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Őszintén szólva nem értem már a 4 tesztet se - még ha egynek nem hiszel, és csinálsz egy másodikat, azt mondom jó. De 4(!) pozitív teszt után minek következő nap megint tesztelni?

Valszeg a negatív teszt hibás volt. Ha nem bírod kivárni a 4-ét, akkor menj el laborba hcg-t nézetni, még olcsóbb is, mint egy újabb kosárnyi teszt.

2019. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

"A matek egyenlet megoldásánál is megkapod az eredményt, pedig te csináltad, nem más adta oda neked... hihetetlen mennyi fusztrált válaszoló van itt..."


Itt csak egy. Te.

2019. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
azért kíváncsi lennék,hogy ki és miért pontozta le a válaszom :) nem érdekel a % de az érdekelt volna,hogy ugyan melyik részét találta az illető haszontalannak. Az ovulációs teszt jelen esetben meglehetősen pontosan mutatja ki a terhessége. Az LH tesztek ~85% -os valószínűséggel fognak pozitív eredményt dobni jelen állapotban a hCG hormonra mivel ez is a LHCG receptorral lép kapcsolatba.
2019. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
#8 itt csak azt szokás felpontozni, aki nem tud értelmes hozzászólást írni, ahogy látod.
2019. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
#9: igazad van :) az első szókiforgató vicceskedő is nagyobb %-ot kapott mint az én válaszom :) furcsák az emberek :)
2019. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!