Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reflux, hasmenés, terhesség?

Reflux, hasmenés, terhesség?

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve laza székletem van és pár hónapja refluxot állapított meg a gasztros. Jelenleg 8 hetes kismama vagyok, kicsit félek, hogy valami gondod okozhat az emésztési zavar a reflux és a hasmenés. Dokihoz hiába megyek csak a pénzt nyeli, már bocsánat. Semmi érdemlegeset nem tud mondani. Ludea Savlekotot szedem jelenleg. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2019. okt. 25. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a reflux milysen gyakori betegség? Nekem is az van,terhesség alatt erősebb is volt,állandóan szétmarta a torkom úgyhogy azt szedtem amit előtte..más nem vált be,muszáj volt szednem. A ludea is jó,de ihatsz salvus vizet is ha félsz de ne aggódj,nem ártassz vele a babának. A hasmenés sem vészes..továbbra is étkezz egészségesen és sok sok sok folyadék!!
2019. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2019. okt. 26. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!