Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maszturbáltok terhesen?

Maszturbáltok terhesen?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
Bocsi kicsit off. Miért van akkor a férjed? Lehet én nem értem, de amióta megvan a párom én nem maszturbáltam. Ki tud elégíteni amikor szeretném. Érdekelne, hogy ti miért csináljátok? Férjetek nem hajlandó vagy mi?
2019. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Elso trimeszterbe csak aludni akartam, nem volt kedvem semmihez. Aztan egekbe szokott a libidom, azota igen, megesik :)

Elozonek: a ferjem a honvedsegnel dolgozik, igy haromnaponta nincs itthon. Ha epp ekkor "kell", akkor magamhoz nyulok :)

2019. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Nappal dolgozik a férjem, ahogy gondolom mindenki másnak is, különben miből nevelnénk fel a gyerekeket?
2019. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
11# na nemár 😂 egyrészt nincs velem éjjel nappal, másrészt meg nem egy tenyész bikához mentem hozzá aki ugrik amikor mondom.. Az én férjemnek is kell hangulat, kedv és miegymás... Ami nem mindig passzol az én kesvemhez.. Meg én vallom, hogy igen is, néha kell az a pár perc amikor csak magammal vagyok elfoglalva... Egyébként nem tudom voltál-e már terhes, de azt gyanítom hogy nem :) azért a test nagyon megváltozik és egy szex sem úgy működik sok sok okból kifolyólag... 36 hkm vagyok és igen, előfordul :)
2019. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, rendszeresen. Bár most már nagy a hasam, nem kényelmes háton fekve, máshogy meg eddig még nem csináltam. Meglátom...
2019. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!