Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon meghízott terhesen,...

Aki nagyon meghízott terhesen, az utána le tudta adni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Még nem... 8 hónapja szültem, 5 hónapja heti 3 edzés és diéta 100% betartva és nem moccan a súlyom semmit se lefele... Vérvétel szerint minden rendben, de valami oka kell, hogy legyen.. Tudom meghízni se kellett volna, de nem ettem többet vagy egészségtelenebbet terhesen mint terhesség előtt és kismamatornáztam is. 🤷‍♀️🤷‍♀️ Kicsit ki vagyok akadva 😅
2019. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Tesóm 20 kg ot adott le, én 13 at. Nekem a szoptatás nem segített, amíg volt tej addig nem tudtam fogyni, ahogy elmaradt kezdtek lemenni a kilók. 1 év alatt sikerült, kb tesómnak is, hát megszenvedtem érte, de megérte.
2019. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
30 kilót híztam az elsővel egy szálig leadtam. Most 31 hetesen 10 kiló van rajtam, még lehet lesz 5-6 remélem ez is lemegy. Kellett fogyóznom, de azert a genetikám is jó.
2019. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
83 kilóval jöttem haza a kórházból. Egy éves korára 73 voltam. Majd most megint 80- de 29 hetes terhes 😅
2019. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is tettem értem. Ismét babár várok, 16 kilóval többel kezdem, mint az elsőt :( .
2019. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

25 kilot hiztam az elso terhessegem alatt. Szulessel ment le 11 kg, a tobbi 4 honap alatt. (Csak sporolni kezdtem ujra, amint lehetett, mert terhesseg elott is sportoltam, amig nem lettem veszelyeztetett reszleges placentalevalas miatt.)

A tovabbi ket terhesseg alatt viszont csak 10-11 kilot hiztam, az lement kb egybol.

Hozzateszem, hogy amugy is vekony alkatu vagyok, gyors anyagcserevel, sporolni is azert szoktam, hogy ne csak csont es bor legyek. Szoval nem sok esely volt arra, hogy marad rajtam valami.

2019. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Első terhességemnél 25 kilót, másodiknál 27-et sikerült felszednem. Az elsőnél 3 hónap múlva már a terhesség előtti súlyomban voltam, és maradtam is, utóbbinál 4 hónap alatt érzem el újra a kezdő súoyomat, de sajnos azóta is fogyok, már -10 kilónál tartok, ami nálam sok, mert magas vékony típus vagyok. Nem sportolok, nem diétázok, vérképem oké.
2019. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia. 3x voltam terhes, és én főleg szülés után híztam meg. 9 éves a legnagyobb, 60 kiló voltam anno mikor terhes lettem. Most 116 vagyok. Én vagyok nyílván a hibás. Most kaptam észbe, borzasztóan undorodom magamtól.

Ma megvolt az első edzőtermi edzésem is. Remélem most lesz kitartásom végig csinálni. Ha 75-80 kiló lennék, annak is már iszonyatosan örülnék. 172 centi vagyok egyébként.

2020. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok 40-hetesen vagyok 85. Szóval remélem kb 75rol lemegy majd egy év alatt megint kb 10 kiló
2020. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem, 10 kg ment le eddig, de sajnos mèg mindig 70 vok.Visszamentem edzeni ès nem eszek szènhidràtot, 10 kg ot mèg vissza akarok fogymi úgy leszek megint 58kg 171cmhez..nekem mèg az is sok de most,, nem birok tükörbe nèzni se..szerintem kell a sport anèlkül nem fog menni, meg a szènhidràtot, lisztet, tèaztàt, kenyeret felejtsd el akkor menni fog
2020. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!