Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben hol érdemes 4D-s...

Szné Kriszta kérdése:

Győrben hol érdemes 4D-s ultrahangot csináltatni, a Babits utcában, vagy a Corvin utcában. Mik a tapasztalatok? Tartalmilag, és szakmailag hol jobb minőségű a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

KÓRHÁZBA!!!hidd el tesóm a Babitsba ment a babamozinak hirdetett sz@rba...már bocsi.A kórházba rendesen megnézik azt is hogy nincs-e vmi szervi baja..stb.És ezt a vizsgálatott a dokid is elfogadja.Végig magyaráznak közbe bármit megkérdezhetsz.Én a kórházba csináltattam igaz 2 éve már:)))nagyon elégedett voltam vele.

Visszatérve a babamozis 4D-re tesóm kérdezni akart valamit erre a válasz:ez babamozi gyönyörködjön mert ő ilyenre nem tud válaszolni.egyeltalán nem szakképzett emberek vanak.Aztán mikor én voltam a kórházba megcsináltatni akkor mondtam az ottani tündéri nőnek hogy a másik helyen mi volt és azt mondta hogy sokan panaszkodnak a Babits utcaira sokan jöttek el onnan a kórházba.Elvileg 20-30 perces időtartalom de utánunk nem volt senki így majdnem 1 órás lett és közben jókat beszélgettünk.

Hihetetlenül nagy élmény volt.És jobb kivárni a 30 hétkörüli időt mert akkora már annyira jó a felvétel hogy az hihetetlen:))))

2011. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bem téren.
2011. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az országban létező legjobb uh gép a Kyncsben van a Corvin utcában, a babitsban és a kórházban jók a szakemberek de szar a gép (ugyanannyiért)a Bm tér meg csak babamozi ahol nem szonográfusok vannak, ha baj van nem látják,csak a pofiját nézheted.
2011. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem ráadásul a kyncsben ugyan az a hölgy uh-ozott, aki a kórházban is dolgozik. Tehát szakember van ott az biztos.
2012. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Bem téren voltam a György 4d ultrahangon és nagyon ajánlom mindenkinek! Miéris! Szép környezet, elég nagy rendelő,és a hölgy komunikatív és aranyos! Tőbb barátnőm ajánlására választottam de nem bántam meg!
2013. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!