Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetes terhes vagyok....

6+5 hetes terhes vagyok. Kíváncsiságképp és megnyugtatásból, ma délelőtt 11-kor készítettem terhességi tesztet. Előbb kijött teszt csík, mint a kontroll csík, viszont halványabb, mint az 5. hetes tesztem. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Ez előtt volt már 3 korai spontán vetélésem. Sosem "érte" meg a 6 hetet...

6+0 napon voltam uh-on. 19 mm szabályos petezsák, ép szikhólyag. Benne embriócsomó sejthető.

Sajnos az előzményeket tekintve elég pesszimista vagyok..., és nagyon félek!!!

Valaki volt hasonlóképp? Esetleg megosztaná a tapasztalatát?!



2015. okt. 20. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ne tesztelgess, mert az csak felesleges stressz. A babádnak az a legjobb, ha nyugodt vagy.
2015. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én voltam így 😯 3 baba a 6-8 hét között ment el, 1 pedig a 12. héten. Most újra babát várok 7+2 napos vagyok.

Ugyanolyan tesztet használtàl mint korábban? Márkátől függően változó hogy milyen a csík.De én nem tesztelgetnék.abba csak belelehet bolondulni. Én is csináltam...Volt hogy egyáltalán nem erősödött a csík, volt hogy végig nagyon erős volt csak épp a baba szíve nem dobogott, de olyan is hogy egyszercsak full negatív lett.

Én is voltam már uh-on most épp a mérete miatt aggodalmaskodok hogy nem e túl kicsi...6+4 naposan voltam dokinál, 12 mm es petezsákot és 1 mm es babát látott. Én 2 hét múlva megyek vissza. Terhes tüneteid vannak?

2015. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A teszt márkája ugyanaz, mindig ezt a fajtát használom, mert bevált! Nekem még van 2 hetem és 2 napom a következő uh-ig, november 5.-én megyek ismét. Hasonló időben tudunk mindketten többet...

Szörnyű ez a bizonytalanság!

Tüneteim vannak. Amikor meg kellett volna jönnie, akkor egy hétig nagyon fel voltam puffadva. Jelenleg már kevésbé. Melleim nagyobbak, éjszaka lefekvéskor/felkeléskor érzem érzékenynek, illetve melltartó levételekor. Néha szurkál a hasam.

2015. okt. 20. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
3 vetélés után kaptál a dokitól gyógyszert?
2015. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utrogestant szedek 3*1-et, első pozitív teszttől, október 1-jétől. Korábban kimutatta, mint a nemvárt napja.
2015. okt. 20. 14:29
 6/13 anonim ***** válasza:

#2es vagyok.

Akkor igen ☺ én nov 4én megyek újra. Utrót szedek én is. Tüneteim nekem nem igazán vannak...ez is pluszban aggaszt...

Hát akkor drukkolok mindkettőnknek!

2015. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sok sikert kívánok! Biztos rendben lesz minden... :) Remélem, megírod majd, hogy sikerült az uh vizsgálat!?
2015. okt. 20. 16:33
 8/13 A kérdező kommentje:
26.-án elmentem orvoshoz, mert nyugtalan voltam. 8 mm-es embriót látott jó szívműködéssel. Kontroll 11. 05.
2015. okt. 29. 16:43
 9/13 A kérdező kommentje:
#2, hogy vagytok?
2015. nov. 5. 12:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett veled?
2016. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!