Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Milyen zenét hallgatt...

Anyukák! Milyen zenét hallgattatok mikor még a baba a pocakotokban volt/van?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit előtte és azóta is, Kowalsky meg a Vega-t
2019. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a vadabb zenéket is, de amióta terhes vagyok, kifejezetten a lágyabb dallamok esnek jól.
2019. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Metáááál. Slipknot, Metallica, Stone Sour, Rock rock rock, meg néha rap, van hogy coronita bármi ami jól esik. De inkabb metál. Hangosan ha úgy tetszik. Koncerten is voltam 8 hetesen. Babám 35 hetes , szerintem nem süket, és elég élénk fiúcska. Lassan kibújik megnézzük mennyire lett rocker.
2019. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a klasszikustól elkezdve a kpop műfaján át a rap zenéig mindent meghallgatok de a metált nem szeretem. Kifejezetten kedveltem a retro slágereket akkoriban :D
2019. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!