Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki ilyen helyzetb...

Volt mar valaki ilyen helyzetben? Es egeszseges babaja szuletett?

Figyelt kérdés
5hetesen 3naposan elkezdtem barnazni, elmentem az ugyeletre, azt mondtak barmi lehet pihenjek es akkor menjek vissza, ha elenk pirosan verzek, szabalyos petezsak szikholyaggal! 5hetes 6naposan wc papiron eszre vettem, hogy kicsit verzek, elmentem egy masik korhaz ugyeletre, ott azt mondtak h ez nem verzes meg, elso 3honapban ez nem nagy baj, orvos megvizsgalt es azt mondta h kisse kezdo deformalodo petezsak latszik de egyik oldalbol szep a masikbol nem :/ szikholyag lathato, sziv pulpaciora utalo jelek lathatok!
2019. okt. 28. 16:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2019. okt. 28. 16:35
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a jo iranybol lathato petezsak
2019. okt. 28. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat a joisten se mondja meg. 50-50% ki kell varni. Meg szivhang sincs,nyugi. Ket het mulva kiderul. Drukkolok
2019. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de semmiképp sem jó ,amiket leírtál. Fogadj dokit, fizetőset, sajnos Magyarországon máshogy nem leszel rendesen vizsgálva. 5 hetesen picike még nincs is rendes szívhang. Nekem 7 hetesen szólalt meg. 8 héten barna folyás....semmi baj nem volt. Jelenleg 35 hetes vagyok. Nem biztos hogy baj van, de a vérzés semmiképp sem jó.
2019. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Én voltam ilyen helyzetben, nekem egészséges fiam született. Más is volt már ilyen helyzetben, neki meg nem. 🤷‍♀️
2019. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én barnáztan többször is az első trimeszterben és egészséges kislányom született.
2019. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Holnap megyek uhra , mar nagyon izgulok 😊
2019. okt. 30. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem elöntött a vér 7 hetesen. Előtte több vetélésem is volt, minden jel nélkül, az ultrahangokon derült ki mindig, hogy már nincs szívhang.

Kislányom ügyesen kapaszkodott, a sok vérzés ellenére megmaradt, már 1.5 éves :) .

2019. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg mindig van barnafolyasom , mult csutortokon voltam dokinal , koranak megfelelo, es szivhang is lathato volt , hallottok is 😊 nagyon remenykedek 😊
2019. nov. 4. 07:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos missed ab lett a vege... kiderult h 2petezsak volt .. 2hete volt a mutet es kiderult h megint kell egy kuret , mert nem urult ki a mehem rendesen :/
2019. dec. 11. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!