Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is rossz napotok van?...

Nektek is rossz napotok van? Tudnátok adni lélekemelő ötleteket?

Figyelt kérdés

Ahogy bejött az hűvösebb, őszi idő valahogy kezdetét vette nálam a depizés és olyan fáradt vagyok, mint 7-8 hetesen. Egy ideje egészségügyi okokból már táppénzen vagyok. Általában nem unatkozom, de mostanában semmihez nincs kedvem vagy erőm.


A kislányomat nagyon várom, szeretem, de sokszor elbizonytalanodom, hogy vajon fogom-e úgy szeretni ahogy azt ő megérdemli és jó anya leszek-e. A barátaimat nem szeretném traktálni a lelki nyavajáimmal, a férjem pedig mostanában későn ér haza, sokat dolgozik.



2019. okt. 30. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Olvasás. Akár gyereknevelésről szóló könyveket.

Séta. Beiktatva egy cukrászdát, akár forrócsokival sétálni.

Sorozatok, filmek

Sütkérezés, főzés. Meglepi vacsival várni a férjed?

Zenehallgatás

Nyelvtanulás online

2019. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
:) Hány hetes vagy? Mi vasárnap töltöttük a 28 hetet, és mostanában kb 2 naponta bizonytalanodom el én is pont azokban a kérdésekben, amiket Te is írtál. Alapból sok sorozatot nézek, de a héten még ahhoz sincs kedvem, viszont sokat sütöttem az elmúlt 2 hétben. Ajánlom mindkettőt.
2019. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Én ugyanígy voltam. Facebookon bejelentkeztem egy csoportba ahol ugyanabban a hónapban vannak kiírva mint én. Mindent meg lehet osztani egymással, még ilyen jellegű problémát is, nagyon rendes a többi kismama, jókat lehet beszélgetni, mivel átérzik a dolgot.

Biztos hogy jó anyuka leszel, ha emiatt nem aggódnál, az lenne a baj :)

Ha nem állandóan, akkor nem hinném, hogy a barátaidat zavarnád, azért vagytok barátok, hogy meghallgassátok, megértsétek egymást. Különben nem barátok, hanem ismerősök.

Én már a terhesség eleje óta otthon vagyok, nemsokára szülök, tehát amikor ezt éreztem magamon amit te, gyorsan ki kellett találnom olyan dolgokat, amik felfelé visznek nem lehúznak. Hobbik, nyelvtanulás... Nekem is sokat dolgozik a férjem, sokszor csak este elalvás előtt tudunk beszélgetni, vagy kora reggel amikor menni készül. Sokszor éreztem hogy belékapaszkodok, és rajta vezetem le a nyűgjeimet, és ő is tudja, hogy ez most ilyen időszak. Igyekszem kompenzálni ezt.

2019. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Végre van friss levegő, mi egédz nap kint vagyunk a gyerekekkel. Olyan jót tesz a lelkemnek (is), én nagyon vártam, hogy végre ilyen idő legyen. 😊
2019. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Menjetek ki. Amig lehet. En 10.,hete fekszem itthon nyitott belso mehszaj miatt. barcsak kimehetnek. Azota csak orvosnal voltam. Ajtotol ajtoig vittek. Egy borzalom... Akkor milyen depis lennel.
2019. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
5 ös baromi felemelő volt köszi. De ez most senkit se érdekel...
2019. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Én alig vártam hogy ilyen idő legyen. Öltözz jól fel, és irány a természet, gyönyörű színekben pompázik minden.

Szerezz be könyveket, olvass. Csavarogj, vásárolj, nézz szét baba holmik között az üzletekben. Tervezd meg a baba szobáját, menj lakberendezési boltba, gyűjts ötleteket. Én biztos nem unatkoznék.

2019. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
29 hetes vagyok. Ezeket én is szoktam csinálni, tényleg nem szoktam unatkozni; sőt! Szerintem alszom egyet, utána sétálok egy nagyot, hátha szebb színben látom a világot!
2019. okt. 30. 10:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az összes nem állapotos ismerősöm nyavalyog az időjárás miatt, de én pont ezt a hűvös őszt vártam már, mint a megváltást! Annyira örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így :D már gyűlöltem az állandó fullasztó meleget, levegőtlenséget. Egyébként én is javaslom a sorozatokat, olvasást, esetleg múzeum látogatást, természetjárást. Illetve én elkezdtem kreativkodni: készítettem kis foglalkoztatokonyvet filcből, festettem állatokat a gyerekszobába, csináltam lógós filc állatkákat a pelenkázó és a kiságy fölé, engem ezek nagyon kikapcsoltak. :) közben egy tea, egy sorozat, és elfelejted a bánatodat. :)


24 hkm

2019. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
9. Vagyok, még annyit, hogy az ötleteket a pinterestrol szedtem, annyira jók vannak fent! :)
2019. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!