Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki túlsúlyos, és/vagy sokat...

Aki túlsúlyos, és/vagy sokat hízott a terhesség alatt, mennyire törvényszerű, hogy a cukorterheléses vizsgálat eredménye is rossz lesz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az lesz. Pl én is túlsúlyos vagyok és nem lett diabetesem egyszer sem.
2019. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos túlsúllyal kezdtem a terhességet de tökéletes volt a cukorterhelés eredményem.
2019. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
23kg jött fel rám.Épp a normál súly felső határán voltam terhesség előtt.Nekem a terheléses vizsgálat után kellett diétáznom.
2019. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Túlsúlyos vagyok, terhességi diabéteszem lett. A diéta mellett elég minimális az esély hogy gond lesz a méhlepény érettségével. Többször voltam kontrollon, dietetikusnál. Túl is hordtam, nem volt semmi gond. Amúgy a kontrollokon már egyszer sem produkáltam olyan cukorértéket, tökéletes volt mindig. Nem kell félni és kétségbe esni ha kijon, csak oda kell figyelni és betartani a fogyasztható cukor mennyiséget. Amúgy szülés után 5kg-val lettem kevesebb mint ahogy kezdtem.
2019. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is túlsúlyos vagyok, semmi probléma nem volt sem a cukrommal, sem a vérnyomásommal. Mind a 4x fogytam a végére. 😊
2019. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam túlsúlyos a terhesség elején, de 20 kg híztam a végére. A vizsgálat eredménye tökéletes lett. Szóval szerintem nem törvény szerű
2019. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulsullyal kezdtem

De alig hiztam semmi dieta nem volt 🙂

Viszon nalam allandoan inkabb alacsony volt a cukor mint magas

A vernyomasom is rotka alacsony volt terhesen

Mind a 3 terhessegem ilyen volt

2019. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen 20 kg-nál járok de a cukrom jó
2019. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Túlsúllyal kezdtem, 24 kg-ot híztam. Viszont érdekes módon amúgy IR-es vagyok évek óta, de a cukorterhelésem tökéletes lett XD
2019. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
18 hetesen 1kg-t híztam, úgy hogy kifejezetten vékony vagyok. Családi terheltség miatt küldtek el korabban. És magas lett a cukrom. A testsúly egy dolog, de a genetika többet nyom a latba.
2019. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!