Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor "szokott" befordulni a...

Mikor "szokott" befordulni a baba?

Figyelt kérdés

Mi az ideális?

Tudom sok minden megtortenhet, én is az utolsó pillanatban fordultam meg, már a kórházban, anyukám úgy mesélte.

De általában hányadik hét körül szokott megfordulni a baba?

26 hetes vagyok és faros a baba eddig.

Akinek nem fordul be azt megcsaszarozzak?


2019. okt. 30. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 30.héten fordult be.
2019. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiam a 34-dik hétre fordult meg. A lányom már a 20-dik héten fejjel lefelé volt és azóta is úgy van (30 hét)
2019. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nagy a baba és lány, akkor megpróbálhatod megszülni, nővérem kislánya farosan, természetesen született. Fiúkat nem engedik, mert sérülhetnek a nemi szervek. Az én lányom a 28. héten fordult be véglegesen. Addig volt mindenhogyan. Az utolsó pillanatban is befordulhat nincs ideális. Vannak kórházak és dokik akik vállalnak fordítást, nem néztem utána, de egyik barátnőmnek a 37. héten fordították be a fiát, utána gyors, könnyű szülése volt és egészséges volt mindkettőjük.
2019. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hetesen fordult be. Azóta is úgy van, pont most kapott egy fájdalmasat a bordám :)
2019. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában ha nem fordul be a 32-35. hétre, akkor kiírnak egy program császár időpontot, kb egy héttel korábbra.
2019. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 38+5 héten harántfekvésben volt, császároztak.

Faros másabb.

Kb 36.-37. hétig van normálisan helye fordulni.

2019. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32. héten fordult be a fiam.
2019. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nagy 27 hetesen már bőven fejvégű volt.

A kicsi egész terhesseg alatt fejvégű volt. Egyik sem fordult max a tengelye körül.

2019. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🙂
2019. okt. 31. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!