Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hallom a szivhangot....

Nem hallom a szivhangot. Lehetséges hogy eltud bujni vagy befordulni a baba?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 16. hetet múlthét szerdán hallgattam szivhangot és most is akartam de semmit nem hallottam. A 12 hét óta használok kb heti 1szer szivhangfigyelőt és eddig mindig megvolt , most meg az egész hasam végig néztem de semmi :(
2017. jún. 22. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyomtál rá elég testápolót vagy bármit?
2017. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Biztos, hogy a baba szívhangját hallgattad eddig, nem a saját ütőeredet? Csak mert úgy tudom, hogy a 18-20. hét előtt nem is nagyon lehet ezeket a kütyüket használni. Nekem a védőnő kb. a 20 héten se találta vele a szívhangot, pedig éreztem mozgást.

Ha teljesen biztos vagy benne, hogy eddig megvolt, akkor én a helyedben azonnal bemennék az ügyeletre vagy a dokimhoz, nézzenek rá uh-gal. Vagy ha Bp-en élsz, a Czeizel Intézetben van fizetős sürgőssi uh, még aznap megcsinálják.

2017. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Ilyenkor még simán el tud bújni,szóval nem kell megijedni.

Én ezert is nem veszek ilyen kütyüt,mert ha nem tálalom,feleslegesen nem idegesítem vele magam.

Nálunk a védőnő is sokszor alig találja.

Nekem 20.héttől nézik

2017. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk még ilyenkor az orvos/védőnő sem nézi - akik egyébként az nst-s nővel karöltve a terhesség végén is alig találták meg a fiam szívhangját...

Szerintem csomagold be és dobd el jóó messzire azt a sz rt

2017. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Első vagyok, én 8. héttől minden nap megtalálom ( a férjem a 7-től...). Őszintén szólva én nem tudom elképzelni, hogy el tudjon bújni. De ha te csak heti 1x nézed, lehet, hogy nincs akkora "rutinod" és azért nem találtad meg. Először nekem is több időbe telt, mire meglett.
2017. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Biztos hogy eddig a baba szívhangját hallottam. És mindig megvolt. A párom mondta hogy biztos elbújt, vagy úgy fordult. Nem testápolot hanem uh gélt használok és raktam bőven.
2017. jún. 22. 20:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Hematomám volt azért vettem ezt a gépet hogy megnyugtatson mert elég aggodós vagyok a vérzésem óta
2017. jún. 22. 20:03
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad azóta? Hány percig kerested? Az elején nekem is volt, hogy 10-15 perc is volt megtalálni.
2017. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként nincs baj!
2017. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem de most gondolkozom egy ujabb próbán. Most olyan 10 percig kerestem de eddig olyan 2perc alatt megvolt egyből
2017. jún. 22. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!