Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes koráig vagy hány...

Hány hetes koráig vagy hány cm-es magasságig tud egy baba megfordulni a méhben, illetve befordulni a helyes irányba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 38. hétben még megfordult kb. 45 cm lehetett.
2010. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Unokahugimnak az utolsó napokban fordult be. (40+4 naposan szült.) Első baba.
2010. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem -első baba- 35 hetesen fordult be, addig faros volt, azt hittem már úgy is marad, de úgy látszik még volt elég helye. Pedig ekkor már kb. 2 és fél kilós volt.

De ahogy olvasgattam, valóban még akár később is befordulhatnak.

2010. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm már elő volt írva császárra, faros baba miatt, és az utolsó hétben megfordult. Így normálisan szült.Szóval mindegy milyen kicsi helye van már odabent, meg tudnak fordulni ha akarnak, és ha nincsen semmi baj.
2010. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van, hogy szülés előtt is megfordítják a babát
2010. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van hogy az utolsó héten még befordul. De ez már szerintem csk isteni szerencse. :)
2010. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kriszti86 válasza:

Szia!

Ne aggódj,én szó szerint az utolsó pillanatban akartam megfordulni csak időm nem volt rá.Ez nem függ a méretétől maximum ha már nagyon nagy akkor kellemetlenebb az érzés.Sok sikert: 24 hetes kismama.

2010. okt. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!