Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák az 5. héten,...

Üres petezsák az 5. héten, missed ab?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5+4 hetes vagyok, az ultrahangon 16 mm-es üres petezsák volt csak, tehát nem kicsi, hogy ne lehessen jól látni.

3 nappal azelőtt 10 mm-es volt és akkor is üres.

Orvosom szerint sajnos ez gond, de azért adott még egy hetet.

Tudom, hogy 50-50% de ti bizakodnátok? Azt mondta, hogy szerinte ebből vetélés lesz de látott már olyat hogy nagyon "elbújt". Egyébként a petezsákot szabályosnak írta le.

Ha mégis ugyanez lesz az ultrahang eredménye, akkor pár nap múlva mennem kell a kórházba vagy elöször szoktak várni 1-1 hetet hogy magától meginduljon?


2019. nov. 1. 06:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Az 5.héten 12mm es üres petezsákom volt, a 7.héten kellett visszamenni ott pedig már volt szívhang.
2019. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 🙂
2019. nov. 1. 08:14
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Még bármi lehet,ezért nem szabad túl korán menni😁Drukolok
2019. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6+3 hetesen nem volt szivhang sót egy 6 cm es ciszta volt mellette. Ra egy hétre volt szivhang és a ciszta lassan kifakadt
2019. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

5+6 hetesen üres petezsakom volt, már nem tudom hány milis.

Semmi mást nem láttunk benne, de a formája szabályos volt.

7+2 hetesen mentem Vissza, akkor már pár milis, dobogó szívű embrió volt látható!!

Ha lesz második gyerekünk, nem fogok 7.het előtt orvoshoz menni, ha nem muszáj. Nagy stressz volt. Én is itt kerdezgettem.

2019. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Utolsó vagyok, itt találsz megbyugato válaszokat! Én kérdeztem anno

2019. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Tegnap elkezdtem barnázni, úgyhogy ebből ma korház lesz.

Azt hittem este megindul a vetélés, beszéltem az orvosommal szerinte is, de mivel nem történt semmi így ma bemegyek, hatha mégiscsak minden rendben és csak progeszteron kell.

2019. nov. 2. 04:52
 8/11 A kérdező kommentje:

Szisztok. Leírom a fejleményeket, hátha másnak segít később.

Szóval: Voltam az ügyeleten, ahol már lártak szikhólyagot is és embriót is, valamint szívpulzálást is.

Nem tudom hogyan lehetséges, hogy két napja még semmit nem láttak, de ebből is látszik, hogy nem szabad feladni!

Pár nap alatt nagyot fordulhat a kocka. 🙂

2019. nov. 2. 09:48
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
ugyan így jártam én is, pont mint te 😊 csütörtökön azt mondták nincs baba, szombaton bementem az sbo-ra vérzéssel, ott már látták a babát rendesen. Bár a pecsételés az óta sem múlt el sajnos.
2019. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Kaptál progeszzeront? Hány hetes vagy most?
2019. nov. 2. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!