Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4napos vagyok, de tudom a...

6+4napos vagyok, de tudom a fogantatás idejét, aug 29, így akkor csak 4 hetes, nem? Barnázás és némi vérzés van, kaptam és magne b6-ot, akkor ha 4 hetes embrio még nem is látszik UH-n, mert az egyimen csak petezsák látható

Figyelt kérdés

#Utrogestan #6 hét uh
2019. szept. 30. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a fogantatás ideje, csak az utolsó menstruáció első napja
2019. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De az fals így..szerintem,mert szivhangot vársz 6 hetesen azt közlik,nyugszik az embrio még nem is látszik mert 4 hetes .

Volt 3 éve egy nehéz vetélés és igen nehezen élem meg ezt így most.

2019. szept. 30. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudtam a napot amikor fogant a fiúnk, pont szarta le mindenki. A mensit nézték, az alapján számoltak. Nekem nem 14.napon volt a peteérésem hanem a 20.környekén. A gyerek születése egyik dátumhoz se igazodott, se az általam számolthoz, se az orvos által számolthoz, szóval mostmár én se foglalkoznék vele, akkor zavart. Max az elején neccesebb, h most akkor lesz baba vagy nem.
2019. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Én pontosan tudtam a fogantatás idejét, szinte percre pontosan, mivel lombik baba. 6 hetesen, ami ha a visszaültetést számolom csak 4 hét, akkor volt szívhang.

Mindenkinek így számolják, hisz a legtöbb nő is félidőben esik teherbe, de az utolsó menzesz első napjától számolódik a terhesség.


Btw 4 hetesen még petezsák se lenne...az 5 hetes kortól látszik. Szívhang meg 6-7 hetesen van. Ne parázz!

2019. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

6+5-ön vagy fogantatás szerint is....

Áá....

2019. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fogantatást nem tudhatod. Max az aktus darumát, amiből fogant.

Amúgy meg utolsó mensitől számolják, tehat a kimaradó mensi utan 2 hettel mar 6 hetes vagy.

2019. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nevezéktan. Minden 6 hetes kb 4 hete fogant. Tudom, hogy paradox, de így van. Azt hívják 6 hetesnek, ami most vagy. Max néhány nap eltérés lehet, ha szabálytalan a ciklus.
2019. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Maga a kis embrió 4 hetes, de orvosilag 6hetes és 4 napos vagy, így innentől kezdve te egy 6 hetes Kismama vagy bárki kérdezi. Tehát mostmar szivhang is valószínű látható, így számold tovább a heteket is, a 12. Heti genetikaira is így kell időpontot kérni.


Ha neked 6 hetesen (mert bizony annyi vagy) csak petezsák látható valószínűleg visszahívott az orvos 1-2 hét múlva kontrollra, hogy megnezze rendesen fejlődik - e magzat



Egyébként egy 4 hetes terhességnél valóban nem látni még semmit de az a fogantatás után 2 héttel van.... Te 6 hetes vagy

2019. okt. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Két orvos nézett meg,az egyik beírta 6 hetes,a másik tegnap 4 hetesnek ítélte a terhességet.véreztem,ezért mentem el .. a kérdésem lehet másnak butaság,de azért kérdeztem mert egy nagy paca látszott csak UH-n ,,és nem tudták megmondani még nem,vagy már nem él..
2019. okt. 1. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Az UH és a menstruáció szerinti terminus különbözhet, ha a fogantatás nem a 14. napon volt.


De amit írtál kort és fogantatást, az alapján a terhesség 6 hetes.

Ha az UH-n 4 hetesnek látszik, az amellett szól, hogy elhalt terhességről van szó.


De majd kiderül, gondolom fogják követni, sokan írták már hogy a vártnál később láttàk a szívhangot.

2019. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!